Ūdenslīdēji Daugavā meklē, iespējams, noslīkušu vīrieti

Komentāri

Šodien Ķīšezerā dažādu dienestu glābēji un mediķi trenējās glābt un sniegt pirmo palīdzību ledū ielūzušiem cilvēkiem.  Tika izspēlēti dažādi notikumu scenāriji – gan cilvēka izvilkšana no āliņģa un nogādāšana uz cietas zemes, gan atdzīvināšanas pasākumu paraugdemonstrējumi. Tāpat tika imitēta noslīkuša cilvēka meklēšana zem ūdens.

Kamēr liela daļa glābēju spodrināja savas prasmes uz Ķīšezera ledus, tikmēr Daugavā ūdenslīdēji jau daudz ekstrēmākos apstākļos meklēja pazudušā Aleksandra Ūdra mirstīgās atliekas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par bezvēsts pazudušo Juglas mikrorajona iedzīvotāju Aleksandru Ūdri stāstījām jau pagājušajā nedēļā. Vīrietis mājās nav bijis jau divas nedēļas un nedz mātei, nedz darba kolēģiem par sevi nav devis nekādu ziņu. Pēdējoreiz viņš manīts devies ar tramvaju no Sarkandaugavas uz Krasta ielu, kur vīrietim bija jāsatiek draugs Deniss.

Pēc Aleksandra mammas izmisīgā lūguma palīdzēt dēlu atrast, arī policija ķērusies pie darba. Vakar vakarā un šorīt no rīta likumsargi aicinājuši talkā glābšanas dienesta ūdenslīdējus, lai viņi uzsāktu Aleksandra mirstīgo atlieku meklēšanu. Diemžēl, bet krastmalā atrastais telefons liecina par faktu, ka Aleksandrs varētu būt ielecis, vai iekritis ūdenī.

Glābēji norāda, ka šobrīd Daugavā ir augsts ūdens līmenis, tāpēc ļoti aktīvi darbojas Rīgas Hes un ūdenslīdēju darbs ir ļoti sarežģīts – plus tam visam vēl pilnīga tumsa.

Turklāt vēl joprojām droši nevar zināt, vai tiešām pazudušais Aleksandrs meklējams ūdenī. Vismaz par simts procentiem neviens to neņemas apgalvot. Ja arī ūdenslīdēju darbs šoreiz izrādīsies veltīgs, mēs ceram, ka tas nesīs labas ziņas Aleksandra ģimenei, jo kamēr viņš nav atrasts pastāv kaut vai niecīga, bet tomēr iespēja, ka vīrietis ir dzīvs.

Lasi vēl