Tuvinieki meklē sirmgalvi, kurš, iespējams, zaudējis atmiņu

Komentāri
Tuvinieki meklē sirmgalvi, kurš, iespējams, zaudējis atmiņu
Foto: ekrānuzņēmums

Kopš 27. aprīļa Vecmīlgrāvī bezvēsts pazudis 71 gadu vecais Jānis Gekišs. Viņa sievai ļoti nepieciešama cilvēku palīdzība, jo ne policijas, ne kundzes pašas meklējumi ar panākumiem nav vainagojušies.

Pagājušajā trešdienā pensionārs Jānis no savām mājām Vecmīlgrāvī, Emmas ielā, devās uz vietējo doktorātu Baltāsbaznīcas ielā. Pie ārsta vīrietis tiešām vizītē bijis, bet pēc tam, kad mājās nav pārnācis, viņa sieva devusies dzīvesbiedru meklēt. Apstaigātas malu malas, iztaujāti cilvēki…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa sieva Anastasijai izdevies pārbaudīt – Jānim no konta pazudusi nauda, kādi 60 eiro. Sieviete pieļauj iespēju, ka vīrs pilnībā pazaudējis atmiņu, un viņu savā kompānijā pieņēmuši bezpajumtnieki, kuri tagad arī rīkojas ar Jāņa līdzekļiem un pasi.

Jānis arī pamatīgi klibo, tāpēc tālus gabalus ar kājām noiet diez vai spētu. No Vecmīlgrāvja sabiedriskais transports veic vai nu uz Centru, Sarkandaugavu, vai Mežciemu – tie ir reālākie rajoni, kur vīrietis varētu atrasties.

Ja varat sniegt lietderīgas ziņas par Jāņa Gekiša atrašanās vietu, zvaniet viņa sievai Anastasijai pa tālruni: 26036931.

Foto: ekrānuzņēmums

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl