Komentāri
Tuvinieki lūdz palīdzēt atrast Dārzciemā pazudušu 25 gadus vecu puisi
Foto: facebook.com/bezvests.lv

Naktī no sestdienas uz svētdienu Dārzciema un Sesku ielas krustojumā no draugu automašīnas izkāpis 25 gadus jaunais Renārs Miriņuks. Tā ir pēdējā reize, kad jaunais vīrietis redzēts, un tuvinieki lūdz atsaukties ikvienu, kas jauno vīrieti varētu palīdzēt atrast.

Apģērbs, kurā pazudušo redzēja pēdējo reizi: melns džemperis ar baltiem rakstiem, tumšas džinsu bikses, zilas kurpes ar gaišām šņorēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējo reizi Renāru redzēja draugi 24.05.2015. naktī, aptuveni plkst. 00.30.

Renārs bija izgājis no mājām bez naudas, bez dokumentiem un tālruņa.

Ja Jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par Renāra atrašanās vietu, tiek lūgts ziņot: organizācijai Bezvests.lv: 22084084, policijai pa tālr.: 110, radiniekiem (mob. 26072664) vai vērsties policijas iecirknī.

Foto: facebook.com/bezvests.lv

Foto: facebook.com/bezvests.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl