Komentāri
Tuvinieki lūdz apkārtējo palīdzību bezvēsts pazuduša vīrieša meklēšanā
FOTO: Bezvests.lv

Tuvinieki lūdz palīdzību bezvēsts pazudušā Andreja Trofimova meklēšanā. Vīrietis ceturtdien, 22. oktobrī, izgājis no savas dzīvesvietas Rīgā, Pļavniekos, bet līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta.


Priekšmetu saraksts, kuri bija pazudušajam līdzi: autovadītāja apliecība.

Pazīmes: augums 165 cm, kalsnas miesas būves. Varētu atrasties Rīgas rajonos: Pļavnieki, Sarkandaugava, Vecmīlgrāvis, Jugla.

Lūdzam sniegt jebkādu informāciju par 55 gadus vecā Andreja Trofimova atrašanās vietu, zvanot pa tālruni: 110 policija vai 22084084 Bezvests.lv

FOTO: Bezvests.lv

FOTO: Bezvests.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl