Turpinās Lietuvas basketbolista nāves apstākļu izmeklēšana

Komentāri

Plašu rezonansi gan Latvijā, gan Lietuvā ieguvis traģiskais stāsts par lietuviešu basketbolista Martina Andrukaiša un viņa sievas likteni. Pēc tam arī pats izdarījis pašnāvību. Kā notikušo uztvērusi Lietuvas sabiedrība un kādas problēmas Andrukaitim bija viņa dzimtenē, skaidro LNT raidījuma ”Degpunktā” komanda.

Martins Andrukaitis pagājušās ceturtdienas vakarā ar vienu šāvienu galvā aukstasinīgi izlēma savas sievas likteni, pēc tam nonāvējot arī pats sevi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par Alderu ciematā notikušo ieinteresējušies teju visi Lietuvas nacionālie mediji, kuri ziņo, ka Andrukaitis savā valstī bijis cienījams sportists, taču privātajā dzīvē gājis kā pa celmiem.

Neskatoties uz to Lietuvu pārsteidzis šāds populārā basketbolista izmisuma solis. Vietējā presē sportista radiniece izteikusies, ka viņam neesot bijusi nosliece uz vardarbību. Esot bijis mierīgs un nekad pret savējiem nav pacēlis roku.

Latvijas valsts policija pagaidām nespēj precīzi atbildēt, kas tieši liktenīgajā vakarā notika Andrukaiša mājās Alderos. Likumsargi šobrīd atturas no jebkādiem komentāriem, sakot, ka plašāka informācija tiks sniegta presei tikai pēc ekspertīžu slēdziena saņemšanas

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl