Tūrisma firmas apkrāpušas desmitiem cilvēku! Aicina atsaukties cietušos

1 komentārs
Tūrisma firmas apkrāpušas desmitiem cilvēku! Aicina atsaukties cietušos
FOTO: LETA

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde uzsākusi kriminālprocesu pret tūrisma kompānijām LTD Explore outdoor travel un LTD Explore outdore even par ceļojuma samaksas piesavināšanos lielā apmērā, nenodrošinot klientiem solīto ceļojumu 2015. un 2016. gadā.

Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde aicina atsaukties personas, kuras tādā veidā cietušas, bet vēl nav vērsušās policijā.

Policija informē, ka iepriekš minēto tūrisma kompāniju pārstāvji sociālajos tīklos ar ievērojamu atlaidi piedāvāja tūrisma braucienus uz Gruziju, taču īsi pirms plānotā brauciena tie tika atcelti, klientiem naudu neatmaksājot. Tādā veidā minētās kompānijas piesavinājušās aptuveni 85 tūkstošus eiro.

Policija atklāj, ka līdz šim apzināti jau vairāk nekā 100 cietušo, taču pastāv aizdomas, ka apkrāpto cilvēku skaits varētu būt lielāks.

Policija aicina atsaukties personas, kuras cietušas no minētā noziedzīgā nodarījuma, bet vēl nav ziņojušas policijai.

Izmeklēšana par abu tūrisma kompāniju iespējamajām prettiesiskajām darbībām un personām, kuras šīs darbības veikušas, aizvien turpinās.

Sods, kāds Krimināllikumā noteikts par piesavināšanos lielā apmērā, paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, kā arī probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

1 komentārs