Komentāri
Tumšā statistika: Volkswagen notriec gājēju, kurš mirst notikuma vietā
Ilustratīvs foto: LETA

Tukuma pusē kāds 1982. gadā dzimis automašīnas Volkswagen Touran autovadītājs sadūrās ar gājēju, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu, liecina Valsts policijas diennakts statistika par negadījumiem uz Latvijas ceļiem.

Notikuma vietā gājējs – kāds 1953. gadā dzimis vīrietis – gāja bojā. Negadījums notika caturtdienas pievakarē, pēc plkst. pieciem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat vakar Jaunmērupē, Mazcenu alejā, automašīna Volvo sadūrās ar gājēju – kādu 2000. gadā dzimuši meiteni. Viņa pēc avārijas nogādāta slimnīcā.

Tikmēr Rēzeknes pusē, Nautrēnu pagasta Rasnupļos, Volkswagen Passat autovadītājs nespēja novaldīt spēkratu un nobrauca no ceļa, nolaužot koku. Pēc avārijas slimnīcā tika nogādāti 1973. gadā un 1990. gadā dzimuši vīrieši.

Tāpat jau ziņojām, ka ceturtdienas pēcpusdienā notika avārija uz ceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži). Tur notika sadursme starp VolksWagen Sharan, Peugeot Partner un Dodge Grand Caravan. Ceļu satiksmes negadījumā cieta vienas no automašīnām pasažiere – 1959. gadā dzimusi sieviete -, kā arī automašīnas Dodge vadītājs. Slimnīcā ar dažādām traumām tika nogādāts arī automašīnas Peugeot šoferis.

Lasi vēl