1 komentārs

Tukums nevar lepoties ne ar milzu debesskrāpjiem, ne torņiem vai augstiem tiltiem, taču neatkarīgi no tā ir tādi pašnāvniecisku tieksmju vadīti ļaudis, kuriem tomēr izdodas atrast kādu augstāku punktu, kur uzrāpties. Kādai sievietei pārkāpt pār Tukuma gaisa tilta margām izdevies jau divreiz.

Tukuma policistiem pēdējo dienu laikā darba bijis gana, no nāves paglābtas divas sievietes, kuras vēlējušās noslēgt rēķinus ar dzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, viņas mēģinājumu pamanījuši vairāki nejauši garāmgājēji, kuri par bīstamo situāciju ziņojuši likumsargiem. Tā kā notikuma vieta atrodas vien pārsimts metru attālumā no vietējā policijas iecirkņa, vīri šeit ieradušies jau pavisam drīz.

Lai arī kundze jau stāvējusi otrpus margām, pieredzējušajiem inspektoriem izdevās viņu atturēt no muļķīga soļa – novēršot viņas uzmanību, satverot un nogādājot drošībā – mediķu rokās.

Tukuma policijas priekšnieks stāsta, ka sabiedrības garīgās veselības stāvoklis esot visai satraucošs, jo šī kundze nebūt nav vienīgais vietējais klients, kam būtu nepieciešama pastiprināta mediķu uzraudzība.

Diemžēl pat pēc šādiem notikumiem un neilgas pabūšanas klīnikā ļaudis atgriežas mājās un, kā rāda pieredze, pēc brīža atkal iekuļas lielākās vai mazākās nepatikšanās.

Šobrīd vienīgais, ko spēj darīt policisti, lai pasargātu šos cilvēkus, ir parūpēties par to, lai dažādas muļķības sastrādāt būtu daudz grūtāk.

Lai arī priekšnieks atzīst, ka pēdējā gada laikā Tukuma pusē izdarītas 13 pašnāvības, tās ir situācijas, kurās cilvēki atrasti novēloti un palīdzēt vairs nav iespējams.

TOP komentāri

  • sprīdis
    0 0 0

    sprīdis

    būtībā pie pašnāvību izraisīšanas liela atbildība jauzņemas latvijas valstij un tiesu sistēmai. ir tāda lieta kā noziegums pret cilvēka veselību kas sevī ietver tādu jēdzienu kā cilvēka psihes iespaidošana. neviens neizmeklē kas kas ir izraisījis spiedienu uz pašnāvnieka psihi. ja runājam konkrēti par tukumu tad šeit tāda institūcija kā tiesu izpildītāji. nezinu kā ar visiem šai institūcijai piederošiem darbiniekiem bet man ir bijusi saskare ar vienu. ļoti aktīva savu tiesību ievērotāja bet pasīva pie savu pienākumu veikšanas. likumdošanā ir iekārtots tā ka tiesības iestājas kad ir veikti pienākumi, reizēm tiesības uzliek veikt pienākumu, tiesu nizpildītāji to neievēro. kad vēršas ar sūdzību tiesā tad tiesa šos apstākļus neņem vērā jo ko ta viņi darīs bez tiesu izpildītājiem? es reizēm iedomājos, diez kur tiesnesis griežas tad kad ir iekrājis naudu un grib nopirkt pa lēto kādu īpašumu? ja es būtu tiesnesis es grieztos pie tiesu izpildītāja, gan jau viņam sarakstā būtu kāds uz kuru nedaudz psihiski uzspiežot varētu iegūt upura mantu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl