Tukuma novadā izceļas postošs ugunsgrēks

Komentāri

Vakar, 13.augustā ugunsdzēsējiem nācies dzēst kādu ēku Tukuma novadā. Šobrīd ir pamats aizdomām par ļaunprātīgu dedzināšanu.

Viensētā, kur vakar līdz naktij rosījās ugunsdzēsēji, šodien valda absolūts miers. Tur Degpunktā komanda sastop tikai kādu kaimiņu, kurš atbraucis ar divriteni un vēl kādu vīrieti, kurš stāsta, ka esot mājas iemītnieks. Viņš mums apgalvo, ka nelaimes brīdī nav bijis mājās. Ieradies tikai tad, kad kaimiņi jau bija izsaukuši glābējus un pagalmā mirgoja ugunsdzēsēju mašīnu bākugunis. Dedzis dzīvojamās mājas otrais stāvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēki mēļo, ka māju un šķūni kādā it kā prāta aptumsuma brīdī aizdedzinājis pats mājas iemītnieks, vīrietis, kuru sastapām pagalmā. Taisnība tā vai nē, lai lemj likumsargi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl