Komentāri

Tukumā risinās teju vai pagājušā gadsimta beigu cienīgi notikumi – pa pilsētu siro kāds laupītājs, kurš ielavās vecu sieviešu dzīvokļos, spīdzina viņas un atņem naudu. Viena no piekautajām pensionārēm ir mirusi, otrai salauzts žoklis un viņa nupat atgriezusies no slimnīcas.

Pie kādas mājas Tukumā lielajā ielā jau no janvāra vidus skumīgi sēž kaķis Pipariņš. Skaistajam runcim ar zilajām acīm vairs nav saimnieces, tikai kaimiņienes ik pa laikam ielaiž viņu dzīvoklī sasildīties un pabaro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pipariņš dzīvoja pie kādas 93 gadus vecas kundzes, kuru trešajā janvārī, laikā, kad daudzi vēl baudīja svētku brīvdienas, apciemoja kāds nelūgts viesis.

Tie, kuri dzīvo stāvu zemāk, dzirdējusi būkšķus un kliedzienu. Ciemiņš pēc tam pazudis, savukārt dzīvokļa saimniece, sirmā kundze, atrasta smagi piekauta. Sieviete aizvesta uz slimnīcu, taču mediķi nav varējuši palīdzēt. Traumas bija pārāk smagas un 15 janvārī cietusī slimnīcā nomira.

Kaimiņi lēš, ka laupītāja guvums varētu būt 400 eiro – aptuveni tik daudz naudas bijis sirmgalves maciņā. Četri simti tad arī kļuvuši par viņas dzīvības cenu. Kaimiņi pieļauj, ka noziedznieks rūpīgi izpētījis situāciju mājā un zinājis, ka pensionāre neslēdz ciet dzīvokļa durvis.

Pie sirmgalves bieži nākuši kaimiņi viņu apraudzīt, tagad ienācis kāds ne tik labu nodomu vadīts cilvēks. Skumji par notikušo ir visiem kaimiņiem un visi tagad dzīvo bailēs.

Līdzīga nelaime kā šeit piemeklējusi arī kādu sirmgalvi Celtnieku ielā. Pēc dažām dienām, 7 janvārī arī pie viņas ienācis kāds vīrietis un prasījis atdot naudu. Turklāt arī šoreiz pensionāre nežēlīgi sista.

Izrādās – 7. Janvārī visi mājas pensionāri gaidījuši pensijas. Gaidījuši un savu dzīvokļu durvis nav aizslēguši. Acīmredzot laupītājs ieradies tieši pēc pensijas saņemšanas, piekāvis uz gultas gulošo sirmgalvi, salauzis viņai žokli, paņēmis naudu un aizgājis neviena nepamanīts.

Arī 18. janvārī kādā dzīvoklī Tukumā iegājuši divi vīrieši un fiziski ietekmējuši 63 gadus vecu sievieti, un nolaupījuši viņai mobilo telefonu un naudu. Divi iespējamie vainīgie tika aizturēti un policistiem jau šķita, ka būs atklāti arī abi iepriekšējie noziegumi, tomēr izskatās, ka še noziedznieki tajos nav vainīgi un sirmgalvju aplaupītājs un piekāvējs aizvien ir uz brīvām kājām.

Šobrīd ir izveidots viņa fotorobots. Arī likumsargi pieļauj, ka viņš savos sirojumos nav devies uz labu laimi, bet zinājis, pie kādiem sirmgalvjiem iet.

Taujāti par to, kā tieši noziedznieks savus upurus fiziski iespaidojis, policisti lieto pat vārdus spīdzināšana un ņirgāšanās. Tātad – nevis iesita un atņēma naudu, bet gan sita ar mērķi sagādāt ciešanas. Maz ticams, ka pensionāres spītīgi atteicās atdot naudu.

Pensionāri tiek lūgti būs uzmanīgiem un slēgt ciet dzīvokļu durvis, savukārt visi, kuri zina, kas varētu būt fotorobotā atainotā persona – vērsties policijā un par to pastāstīt!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl