Tukumā automašīna notriec pēkšņi uz ceļa izskrējušu zēnu

0 Komentāru
Tukumā automašīna notriec pēkšņi uz ceļa izskrējušu zēnu
Foto: LETA

Vakar Tukumā kāds 1982. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Chrysler, uzbrauca 2010. gadā dzimušam zēnam, kurš pēkšņi izskrēja uz ceļa braucamās daļas, ziņo Valsts policija. Zēns nogādāts slimnīcā.

Tikmēr Liepājā, Jelgavas un Tirgus ielu krustojumā, kāda 1957. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu VW Golf, izraisīja sadursmi ar pa galveno ceļu braucošo automašīnu Volvo, kuru vadīja 1969. gadā dzimis vīrietis. Ar gūtajām traumām slimnīcā nogādāta 1967. gadā dzimusi Volvo pasažiere.

Jelgavā, Rīgas un Strazdu ielu krustojumā, notika sadursme starp automašīnu Chrysler Voyager, kuru vadīja 1996. gadā dzimusi sieviete, un 1999. gadā dzimušu velosipēdistu, kurš guva traumas.

Savukārt uz autoceļa Kuldīga-Aizpute-Līči patlaban nenoskaidrots vadītājs, vadot transporta līdzekli VW Golf ar tam piestiprinātām neatbilstošām reģistrācijas numura zīmēm, netika galā ar transporta līdzekļa vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un avarēja. Negadījumā cieta kāds pasažieris.

Limbažu novada Vidrižu pagastā nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu kvadraciklu veda 1968.gadā dzimuši vīrieti, kurš krita un guva miesas bojājumus. Cietušais ar gūtajām traumām nogādāts slimnīcā.

Kopumā vakar reģistrēti 60 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 14 negadījumos cietuši cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes negadījumos ir cietuši 25 cilvēki, to skaitā gājēji un velosipēdisti.

Divu automašīnu sadursmē cietuši pieci cilvēki

Vakar Ropažu novadā divu automašīnu sadursmē cietuši pieci cilvēki. Negadījums noticis autoceļa A4 krustojumā ar autoceļu P4 posmā Rīga-Ērgļi, saduroties automašīnai Ford, kuru vadīja 1987.gadā dzimis vīrietis, un automašīnai Opel, kuru vadīja 1989. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā cieta Ford vadītājs, kāda 1984.gadā dzimusi sieviete, 1981. gadā dzimis vīrietis, 1962. gadā dzimusi sieviete un 1989.gadā dzimusi sieviete, kuri ar gūtajām traumām nogādāti slimnīcā.

Līdzīgs skaits cietušo bijis ceļu satiksmes negadījumā Siguldas novadā autoceļa P10 posma Inčukalns-Ropaži, kur notika sadursme starp automašīnu VW, kuru vadīja 1991. gadā dzimis vīrietis un automašīnu Opel, kuru vadīja 1935. gadā dzimis vīrietis.

Opel vadītājs nogādāts slimnīcā. Tāpat ceļu satiksmes negadījumā cieta 1998. gadā dzimis vīrietis un 1994. gadā dzimusi sieviete, kuri ar traumām nogādāti slimnīcā, kā arī 1999. gadā dzimusi sieviete un 1974. gadā dzimusi sieviete, kuras no hospitalizācijas atteicās.

Savukārt Carnikavas novadā, Garciemā 1994. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu Audi nobrauca no brauktuves un apgāzās. Vīrietis ar gūtajām traumām nogādāts slimnīcā. Traumas guva arī pasažieri – divi 1995. gadā dzimuši vīrieši, kuri ar gūtajām traumām nogādāti slimnīcā.

Par ātruma pārsniegšanu dienas laikā sodīti 277 autovadītāji

Vakar policija par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformējusi 277 protokolus. Visvairāk par ātruma pārsniegšanu apturēti autovadītāji Rīgas reģionā – 153, Zemgales reģionā tādu bijis 52. Vidzemes reģionā par ātruma pārsniegšanu noformēti 28 protokoli, Latgales reģionā – 21, bet Kurzemes – 23.

Par automašīnas vadīšanu alkohola vai narkotisko vielu reibumā aizturēti 19 autovadītāji, no tiem desmit Rīgas reģionā, pa diviem Kurzemes un Latgales reģionos, viens Zemgales reģionā un četri Vidzemes reģionā.

0 Komentāru