Trīs vīrieši piekauj sievieti parāda dēļ

Komentāri

Iepirkšanās ”uz parāda” vietējā alkohola tirgotavā nepatīkami beigusies kādai kundzei Ventspilī! Kā izrādās, daži desmiti eiro var kļūt par iemeslu arī nopietnām nepatikšanām!

Maija vidū vienā no mitekļiem Ģertrūdes ielā ieradušies trīs cilvēki, kuri no kāda dzīvokļa saimnieces mēģinājuši izspiest naudu, kuru sieviete it kā palikusi parādā par nesen iegādātu alkoholu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā cietusī nav spējusi prasīto naudu atdot, uzbrucēji viņu piekāvuši, sasējuši un pametuši dzīvoklī, bet paši devušies prom. Brīnumainā kārtā, cietušajai kundzei izdevies atbrīvoties un izbēgt no dzīvokļa, pēc kā viņa vērsusies vietējā policijā. Kā izrādās, uzbrucēju trijotne nebija tālu jāmeklē.

Policija saistībā ar šo faktu ir aizturējusi trīs personas, sākotnēji 1989. un 1986. gadā dzimušus vīriešus, kā arī 1973. gadā dzimušu sievieti. Abiem vīriešiem ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, bet sievietei ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Šobrīd pret aizdomās turētājiem ierosināts kriminālprocess par izspiešanu, izmantojot vardarbību un viņiem draud visai bargs sods. Policisti turpina izmeklēšanu.

Vairāk uzzini video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl