Trīs vīrieši piekauj sievieti parāda dēļ

Komentāri

Iepirkšanās ”uz parāda” vietējā alkohola tirgotavā nepatīkami beigusies kādai kundzei Ventspilī! Kā izrādās, daži desmiti eiro var kļūt par iemeslu arī nopietnām nepatikšanām!

Maija vidū vienā no mitekļiem Ģertrūdes ielā ieradušies trīs cilvēki, kuri no kāda dzīvokļa saimnieces mēģinājuši izspiest naudu, kuru sieviete it kā palikusi parādā par nesen iegādātu alkoholu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā cietusī nav spējusi prasīto naudu atdot, uzbrucēji viņu piekāvuši, sasējuši un pametuši dzīvoklī, bet paši devušies prom. Brīnumainā kārtā, cietušajai kundzei izdevies atbrīvoties un izbēgt no dzīvokļa, pēc kā viņa vērsusies vietējā policijā. Kā izrādās, uzbrucēju trijotne nebija tālu jāmeklē.

Policija saistībā ar šo faktu ir aizturējusi trīs personas, sākotnēji 1989. un 1986. gadā dzimušus vīriešus, kā arī 1973. gadā dzimušu sievieti. Abiem vīriešiem ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, bet sievietei ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Šobrīd pret aizdomās turētājiem ierosināts kriminālprocess par izspiešanu, izmantojot vardarbību un viņiem draud visai bargs sods. Policisti turpina izmeklēšanu.

Vairāk uzzini video

Lasi vēl