Komentāri
Trīs un divus gadus veci puikas cieš autovārijā, ko izraisījusi pārāk ātra braukšana
Foto: DaveBleasdale/Flickr

Beverīnas novada Trikātas pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cietuši pieci cilvēki – 27 un 26 gadus vecas sievietes un trīs bērni – viens trīs gadus vecs zēns un divi divus gadus veci puikas, informē policijas pārstāvji.

Ceļu satiksmes negadījums notika uz autoceļa P25, Smiltene-Strenči 29 kilometrā. Pie automašīnas Volkswagen stūres sēdēja kāda 26 gadus jauna sieviete. Neizvēloties piemērotu braukšanas ātrumu, automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietušie – pasažieri un autovadītāja – nogādāti slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 54 ceļu satiksmes negadījumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl