Komentāri
Trīs jaunieši palūdz aizvest uz Jūrmalu, bet vēlāk piedraud un nolaupa automašīnu
FOTO: LETA

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka vakar, 17. martā, Jaunbērzes pagastā tika nolaupīta BMW 523 automašīna, aizdomās par noziedzīgo nodarījumu policijas darbinieki operatīvi aizturēja trīs personas.

Informāciju no 1992. gadā dzimuša vīrieša par automašīnas nolaupīšanu policija saņēma pēc pulksten 22.00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietušo sākotnēji viena no noziedzīgām personām uzrunājusi Dobelē un par samaksu lūgusi, lai viņu aizved līdz Jūrmalai, Slokai. Tad, kad bija nokļūts līdz Liepājas šosejai, vīrietis saņēma draudus no personām, kuras viņš veda.

Personas piedraudējušas un gribējušas ievietot pat viņu automašīnas bagāžniekā, jo cietušais atteicās viņus tālāk vest. Pēc kā cietušajam vīrietim izdevies veiksmīgi aizbēgt no noziedzīgām personām un uzreiz par to paziņot likumsargiem, bet noziedzīgas personas cietušajam nolaupīja automašīnu BMW 523.

Dobeles iecirkņa operatīvā nodaļa, saņemot informāciju no cietušā par automašīnas nolaupīšanu, nekavējoties uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus.

Sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona un pašvaldības policijas darbiniekiem noziedzīgās personas ar nolaupīto automašīnu aizturēja Jūrmalā.

Aizturētie ir 1995. un 1989. gadā dzimuši vīrieši un 2000. gadā dzimusi jauniete, kuri jau iepriekš bijuši nonākuši policijas redzeslokā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl