Trīs jaunieši palūdz aizvest uz Jūrmalu, bet vēlāk piedraud un nolaupa automašīnu

0 Komentāru
Trīs jaunieši palūdz aizvest uz Jūrmalu, bet vēlāk piedraud un nolaupa automašīnu
FOTO: LETA

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka vakar, 17. martā, Jaunbērzes pagastā tika nolaupīta BMW 523 automašīna, aizdomās par noziedzīgo nodarījumu policijas darbinieki operatīvi aizturēja trīs personas.

Informāciju no 1992. gadā dzimuša vīrieša par automašīnas nolaupīšanu policija saņēma pēc pulksten 22.00.

Cietušo sākotnēji viena no noziedzīgām personām uzrunājusi Dobelē un par samaksu lūgusi, lai viņu aizved līdz Jūrmalai, Slokai. Tad, kad bija nokļūts līdz Liepājas šosejai, vīrietis saņēma draudus no personām, kuras viņš veda.

Personas piedraudējušas un gribējušas ievietot pat viņu automašīnas bagāžniekā, jo cietušais atteicās viņus tālāk vest. Pēc kā cietušajam vīrietim izdevies veiksmīgi aizbēgt no noziedzīgām personām un uzreiz par to paziņot likumsargiem, bet noziedzīgas personas cietušajam nolaupīja automašīnu BMW 523.

Dobeles iecirkņa operatīvā nodaļa, saņemot informāciju no cietušā par automašīnas nolaupīšanu, nekavējoties uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus.

Sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona un pašvaldības policijas darbiniekiem noziedzīgās personas ar nolaupīto automašīnu aizturēja Jūrmalā.

Aizturētie ir 1995. un 1989. gadā dzimuši vīrieši un 2000. gadā dzimusi jauniete, kuri jau iepriekš bijuši nonākuši policijas redzeslokā.

0 Komentāru