Trīs gadus vecs puika Ķengaragā par mata tiesu izglābjas no nāves

0 Komentāru
Trīs gadus vecs puika Ķengaragā par mata tiesu izglābjas no nāves
FOTO: LETA

Dakteriem, kuri ikdienā strādā ātrajā palīdzībā, dzīvē nācies redzēt daudz un dažādas situācijas, taču pat pieredzes bagātiem ārstiem iedrebas sirds, zinot, ka steidzama viņu palīdzība nepieciešama tieši bērnam.

Viens no asins stindzinošākajiem izsaukumiem šajā rītā neatliekamās palīdzības dienestā, atskanējis no Salaspils ielas Ķengaragā. Tur, pēc jaunas māmiņas vārdiem, no vairāku metru augstuma nokritis trīs gadus vecs bērns.

Protams, kā ierasts šādos gadījumos, neskatoties uz to, ka zēnam nebija acīmredzamas, dzīvībai bīstamas traumas, viņš steidzami nogādāts uz bērnu slimnīcu Vienības gatvē. Kopā ar mediķiem, turp devusies arī manāmi satrauktā māte. Par laimi, šoreiz šoks pēc pārdzīvotā bijis lielāks, nekā traumas, kas gūtas iespaidīgā kritiena laikā.

Par šiem notikumiem informēti arī vietējie policisti, tādēļ ceram, ka jau tuvākajā laikā kārtības sargi pārbaudīs notikuma vietu un noskaidros, kādēļ noticis šis nelaimes gadījums un vai tiešām pie vainas ir kāda huligāna vai garnadža nedarbs.

Arī ēkas apsaimniekotājam derētu iegriezties kāpņu telpā, kurā notika šī nelaime – lai izlauztie vai nozagtie margu posmi, vēlāk nav jāvaino kādā traģēdijā.

Pēdējo dienu laikā, mediķiem šis ir jau otrais šāda vieda izsaukums, jo iespaidīgu lidojumu piedzīvojis arī kāds 75 gadus vecs sirmgalvis. Viņu dakteri sastapuši netālu no Torņkalna stacijas.

To, no kurienes vīrs īsti nokritis, tā arī neizdodas uzzināt, taču ar aizdomām par galvas traumu viņš nogādāts slimnīcā. Diemžēl, speciālistiem neizdodas viņu izmeklēt, jo pēc nogādāšanas tuvējā stacionārā, bravūrīgais, viegli iereibušais pensionārs paziņo, ka mediķu palīdzība viņam nav nepieciešama un dodas mājup.

Arī viņš, līdzīgi kā trīsgadnieks, šķiet dzimis laimes krekliņā, jo abos gadījumos, pie citiem apstākļiem, sekas šādiem lidojumiem, varētu būt, krietni, krietni vien smagākas.

0 Komentāru