Komentāri

Dakteriem, kuri ikdienā strādā ātrajā palīdzībā, dzīvē nācies redzēt daudz un dažādas situācijas, taču pat pieredzes bagātiem ārstiem iedrebas sirds, zinot, ka steidzama viņu palīdzība nepieciešama tieši bērnam.

Viens no asins stindzinošākajiem izsaukumiem šajā rītā neatliekamās palīdzības dienestā, atskanējis no Salaspils ielas Ķengaragā. Tur, pēc jaunas māmiņas vārdiem, no vairāku metru augstuma nokritis trīs gadus vecs bērns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, kā ierasts šādos gadījumos, neskatoties uz to, ka zēnam nebija acīmredzamas, dzīvībai bīstamas traumas, viņš steidzami nogādāts uz bērnu slimnīcu Vienības gatvē. Kopā ar mediķiem, turp devusies arī manāmi satrauktā māte. Par laimi, šoreiz šoks pēc pārdzīvotā bijis lielāks, nekā traumas, kas gūtas iespaidīgā kritiena laikā.

Par šiem notikumiem informēti arī vietējie policisti, tādēļ ceram, ka jau tuvākajā laikā kārtības sargi pārbaudīs notikuma vietu un noskaidros, kādēļ noticis šis nelaimes gadījums un vai tiešām pie vainas ir kāda huligāna vai garnadža nedarbs.

Arī ēkas apsaimniekotājam derētu iegriezties kāpņu telpā, kurā notika šī nelaime – lai izlauztie vai nozagtie margu posmi, vēlāk nav jāvaino kādā traģēdijā.

Pēdējo dienu laikā, mediķiem šis ir jau otrais šāda vieda izsaukums, jo iespaidīgu lidojumu piedzīvojis arī kāds 75 gadus vecs sirmgalvis. Viņu dakteri sastapuši netālu no Torņkalna stacijas.

To, no kurienes vīrs īsti nokritis, tā arī neizdodas uzzināt, taču ar aizdomām par galvas traumu viņš nogādāts slimnīcā. Diemžēl, speciālistiem neizdodas viņu izmeklēt, jo pēc nogādāšanas tuvējā stacionārā, bravūrīgais, viegli iereibušais pensionārs paziņo, ka mediķu palīdzība viņam nav nepieciešama un dodas mājup.

Arī viņš, līdzīgi kā trīsgadnieks, šķiet dzimis laimes krekliņā, jo abos gadījumos, pie citiem apstākļiem, sekas šādiem lidojumiem, varētu būt, krietni, krietni vien smagākas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl