Komentāri
Trīs gadus vecs dēls dodas brīvsolī: aizmūk no vecākiem un viens dodas uz bērnudārzu
LETA

Otrdien neilgi pirms 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka vienā no Dzelzavas ielas lielveikaliem pazudis trīs gadus vecs zēns.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki apsekoja veikala tuvāko apkārti, kur sastapa bērna vecākus un Valsts policijas darbiniekus, kuri meklēja bērnu un aptaujāja garāmgājējus. Veikalā un tā apkārtnē zēns nebija atrodams.

Pēc brīža kārtības sargi saņēma informāciju, ka bērns, kurš atbilst meklētajam, iespējams, atrodas tuvējā bērnudārzā. Policijas darbinieki nekavējoties devās uz minēto bērnudārzu. Tajā policisti sastapa vairākas audzinātājas un kādu vīrieti, kurš bija atradis bērnu.

Vēlāk noskaidrojās, ka vīrietis zēnu bija pamanījis pie bērnudārza vārtiņiem un noturējis par iestādes audzēkni, tāpēc ievedis puiku bērnudārzā.

Pēc personas datu noskaidrošanas tika piezvanīts trīs gadus vecā zēna tētim, kurš dažu minūšu laikā ieradās pakaļ savam bērnam. Ar bērnu tika veiktas pārrunas, tajās iesaistot audzinātāju, kurš apstiprināja, ka tas ir zēna tētis, bērns tika nodots tēva uzraudzībā. Notikuma vietā veiktas pārrunas ar tēvu, lai noskaidrotu bērna bēgšanas iemeslu. Tēvs paskaidroja, ka zēns aizmucis brīdī, kad viņš ar sievu stāvējis pie kases, it kā ieraudzījis kaut ko interesantu un izskrējis ārā. Pēc veiktajām pārrunām policisti devās prom.

Informācija par notikušu tiks nosūtīta RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, lai tās speciālisti izvērtētu situāciju ģimenē.

Lasi vēl