Trīs cilvēkus sakoduši suņi

Komentāri
Trīs cilvēkus sakoduši suņi
Foto: Martin Reynolds/Flickr

Vakar vairākus cilvēkus sakoduši suņi, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kurzemē 20 gadus vecam zēnam uzbrucis nepazīstams suns un sakodis viņu apakšstilbā. Arī Vidzemē 11 gadus vecam zēnam uzbrucis un viņu sakodis svešs suns. Savukārt kādam 63 gadus vecam vīrietim uzbrucis kaimiņu suns un sakodis viņu abos apakšdelmos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediķiem vakar izdevies veiksmīgi reanimēt kādu 42 gadus vecu vīrieti, kurš infarkta dēļ bija pēkšņi saļimis zemē. Sieva, telefoniski konsultējoties ar mediķiem, veica nepieciešamos atdzīvināšanas pasākumus, līdz ieradās NMPD. Mediķiem, turpinot iesākto, izdevies vīrietim atjaunot sirdsdarbību. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Tikmēr kāda 59 gadus veca sieviete Latgalē, kompānijā lietojot alkoholu, aizrijusies ar šašliku. Mediķiem nav izdevies sniegt konsultācijas pa tālruni, jo kompānija traucējusi sarunu un nav uzklausījusi mediķus. NMPD izdevies ierasties piecu minūšu laikā un atbrīvot sievietes elpceļus no gaļas gabala. Sieviete apmierinošā stāvoklī nogādāta slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1153 izsaukumiem, no tiem 225 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl