Trīs cilvēkus sakoduši suņi

Komentāri
Trīs cilvēkus sakoduši suņi
Foto: Martin Reynolds/Flickr

Vakar vairākus cilvēkus sakoduši suņi, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kurzemē 20 gadus vecam zēnam uzbrucis nepazīstams suns un sakodis viņu apakšstilbā. Arī Vidzemē 11 gadus vecam zēnam uzbrucis un viņu sakodis svešs suns. Savukārt kādam 63 gadus vecam vīrietim uzbrucis kaimiņu suns un sakodis viņu abos apakšdelmos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediķiem vakar izdevies veiksmīgi reanimēt kādu 42 gadus vecu vīrieti, kurš infarkta dēļ bija pēkšņi saļimis zemē. Sieva, telefoniski konsultējoties ar mediķiem, veica nepieciešamos atdzīvināšanas pasākumus, līdz ieradās NMPD. Mediķiem, turpinot iesākto, izdevies vīrietim atjaunot sirdsdarbību. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Tikmēr kāda 59 gadus veca sieviete Latgalē, kompānijā lietojot alkoholu, aizrijusies ar šašliku. Mediķiem nav izdevies sniegt konsultācijas pa tālruni, jo kompānija traucējusi sarunu un nav uzklausījusi mediķus. NMPD izdevies ierasties piecu minūšu laikā un atbrīvot sievietes elpceļus no gaļas gabala. Sieviete apmierinošā stāvoklī nogādāta slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1153 izsaukumiem, no tiem 225 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Lasi vēl