Trīs cilvēku nāve ugunsgrēkā Tārgalē ir sekas vieglprātīgam dzīvesveidam, uzskata vietējie

Pievienot komentāru
Trīs cilvēku nāve ugunsgrēkā Tārgalē ir sekas vieglprātīgam dzīvesveidam, uzskata vietējie
Foto: LETA

Tārgales pusē ugunsgrēkā dzīvību zaudējuši trīs cilvēki. Kādi ir bijuši tās iespējamie iemesli, devās noskaidrot Degpunktā filmēšanas grupa.

Ceturtdien Standzes ciema dārziņu kooperatīvā Kurzeme noritējis vietēja mēroga festivāls. Pensijas dienu svinējuši trīs vietējie iedzīvotāji. Diemžēl, grādīgo dziru baudīšana beigusies ar nelaimi un ap diviem naktī apkārtnes iedzīvotājus pamodinājusi spilgta gaisma un šīfera sprādzienu troksnis. Kad kaimiņi sapratuši, ka deg uzdzīvi mīlošās trijotnes miteklis, ko glābt jau bijis par vēlu.

Vīri darījuši visu kas viņu spēkos. Diemžēl, neilgi pēc lielāko liesmu apslāpēšanas starp apdegušām koka konstrukcijām pamanīts cilvēka ķermenis.

Ventspils daļas komandieris atklāj, ka aptuveni 50m2 plašo ugunsgrēku izdevies likvidēt pāris stundu laikā. Visi tālākie darbi notikuma vietā nodoti kolēģiem no policijas. Viņi arī noskaidros visus notikušā apstākļus un iemeslus.

Vietējie, kuri jau bija pieraduši pie nelielā namiņa iemītnieku izklaidēm, nav pārsteigti par šādu, ļoti bēdīgu iznākumu. Eduards, kompāniju sastapis vēl agrā pēcpusdienā un jau tad bija skaidrs, ka trijotne gatavojas kārtējai ballītei.

“Ap diviem dienā, divi no viņiem ar kājām nāca no Tārgales. Redzēju viņus netālu no fermas. Viņi mēģināja mani nostopēt, bet es jau neiešu tos “bomžus” vadāt… Viņi bija īsti “bomži”. Nekur nestrādāja, vecumā no 30 – 45 gadiem, viens no viņiem bija jaunāks. Jaunākais sēdēja te netālu, kādus 500 metrus no vasarnīcām, gaidīja viņus, bet tie vēl soļoja tur pie fermas. Acīmredzot, viņi bija aizgājuši pēc grādīgajām dzirām,” stāsta vietējais iedzīvotājs Eduards.

Uz jautājumu, vai šie cilvēki varētu būt bijuši alkohola reibumā, viņš atbild apstiprinoši: “Viņi jau dzēra katru dienu, nepārtraukti. Dienu un nakti.”

Diemžēl, šis ir kārtējais pierādījums tam, ka šāds dzīvesveids, agri vai vēlu beidzas ar nelaimi. Šajā gadījumā, neuzmanība vai nenodzēsts smēķis maksāja trīs cilvēku dzīvības.

Video

Foto