Komentāri
Trīs cilvēki uz ielas aplaupīja nevarīgu sievieti, taču to pamanīja VUGD darbinieks
LETA

Pateicoties Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekam, policistiem uz karstām pēdām izdevās aizturēt trīs personas par laupīšanu uz ielas.

1. februārī Rīgā, Brīvības gatvē, 1980. un 1992. gadā dzimuši vīrieši un 1965. gadā dzimusi sieviete pienāca pie kādas kundzes gados un viņu pagrūda, izliekoties, ka tas noticis nejauši. 1929. gadā dzimusī kundze pakrita. Laupītāji, palīdzot sievietei piecelties, vienlaikus pārmeklēja viņas kabatas. Noziedzniekiem izdevās nolaupīt mobilo telefonu. Pēc tam viņi iekāpa mikroautobusā un devās Centra virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, notiekošo bija pamanījis kāds VUGD darbinieks. Viņš savā personīgajā automobilī sekoja mikroautobusam, kurā brauca laupītāji, un par notikušo paziņoja policijai.

Netālu no VEF tilta policisti mikroautobusu apturēja un aizturēja visas trīs aizdomās turamās personas. Iespējamie likumpārkāpēji tika nogādāti Rīgas reģiona Teikas iecirknī. Viņus pārmeklējot, policisti atrada nolaupīto telefonu, ko atdeva tā īpašniecei.

Visi trīs aizturētie jau iepriekš sodīti par mantiskiem noziegumiem un narkotisko vielu aprites pārkāpumiem.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policija izsaka lielu pateicību VUGD darbiniekam, kurš, redzot noziegumu, nepalika vienaldzīgs un palīdzēja aizturēt likumpārkāpējus.

Lasi vēl