Trim vīriešiem Liepājas pusē “nepaveicās”… Policija pie viņiem atrada 2 tonnas nelegālā alkohola

0 Komentāru
Trim vīriešiem Liepājas pusē “nepaveicās”… Policija pie viņiem atrada 2 tonnas nelegālā alkohola
Foto: LETA

Maija mēneša izskaņā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki Liepājas apkārtnē atsavināja aptuveni 2 tonnas nelegālā alkohola.

Policija par notikušo uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 221.2 panta 3. daļas par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šāda veida pārkāpumu personas var tikt sodītas ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu ar vai bez mantas konfiskācijas.

Uz aizdomu pamata par nelegālā alkohola uzglabāšanu un realizāciju lielā daudzumā policijas darbinieki aizturēja trīs personas – 23, 26 un 35 gadus veci vīriešus. Iepriekš minētās personas nebija nonākušas policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem. Pašlaik aizdomās turētajiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Kriminālprocesa ietvaros policijas darbinieki turpina pirmstiesas izmeklēšanu, lai atklātu vēl citus faktus saistītus ar minēto personu nelikumīgo nodarbošanos.

0 Komentāru