Komentāri
Trim vīriešiem Liepājas pusē “nepaveicās”… Policija pie viņiem atrada 2 tonnas nelegālā alkohola
Foto: LETA

Maija mēneša izskaņā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki Liepājas apkārtnē atsavināja aptuveni 2 tonnas nelegālā alkohola.

Policija par notikušo uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 221.2 panta 3. daļas par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šāda veida pārkāpumu personas var tikt sodītas ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu ar vai bez mantas konfiskācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz aizdomu pamata par nelegālā alkohola uzglabāšanu un realizāciju lielā daudzumā policijas darbinieki aizturēja trīs personas – 23, 26 un 35 gadus veci vīriešus. Iepriekš minētās personas nebija nonākušas policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem. Pašlaik aizdomās turētajiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Kriminālprocesa ietvaros policijas darbinieki turpina pirmstiesas izmeklēšanu, lai atklātu vēl citus faktus saistītus ar minēto personu nelikumīgo nodarbošanos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl