Trilleris Rīgā: vīrieši maskās uzbrūk sievietei, ievelk krūmos un atņem somiņu

Pievienot komentāru
Trilleris Rīgā: vīrieši maskās uzbrūk sievietei, ievelk krūmos un atņem somiņu
Ilustratīvs foto: Geoffrey Fairchild/Flickr

Trešdien, 2. decembrī, ap pulksten pusdesmitiem vakarā Rīgas Teikas iecirknī saņemts izsaukums no kādas sievietes, kura stāstīja, ka pirms brīža tikusi aplaupīta. Brīdī, kad sieviete izgājusi no kāda nama kāpņutelpas, pie viņas pienākuši divi vīrieši maskās un, piedraudot ar ieroci, ievilkuši viņu krūmos.

Tad abi laupītāji pieprasījuši sievietei atdot personīgās mantas – somiņu un virsjaku. Ieguvuši laupījumu, abi vīrieši devušies projām.

Sieviete policistiem norādīja, ka dzirdējusi abu vīriešu sarunu, kuras laikā viens no laupītājiem otru uzrunājis pēc iesaukas. Šī informācija palīdzēja policistiem operatīvo pasākumu rezultātā noskaidrot iespējamās noziegumā iesaistītās personas.

Jau dažu stundu laikā Teikas iecirkņa kriminālpolicija sadarbībā ar patruļpoliciju aizturēja abus laupītājus, un tiesa viņiem piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Kratīšanas laikā pie viena no aizturētajiem tika atrasts ierocis, kā arī sievietei nolaupītās mantas. Policija pieļauj, ka abi laupītāji sievieti iepriekš jau pazinuši.

Abi aizturētie iepriekš tiesāti par mantiskiem noziegumiem. Šoreiz pret viņiem uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, kas izdarīta, lietojot šaujamieročus.

Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.