Trilleris Latvijas laukos: pēc strīda vīrietis paņem benzīna kannu un aizdedzina savu māju

0 Komentāru
Trilleris Latvijas laukos: pēc strīda vīrietis paņem benzīna kannu un aizdedzina savu māju
Foto: LETA

Šīs nedēļas sākumā Sausnējas pagasta Liepkalnes ciema iedzīvotāji piedzīvojuši trillera cienīgus notikumus. Kāds vietējais iedzīvotājs pēc pamatīga strīda ar dzīvesbiedri ne tikai aizdedzinājis savu namu, bet arī reibumā sēdies pie automobiļa stūres un iekļuvis avārijā.

Lai arī 56 gadus vecais kungs pēc ķīviņiem mēdzot ķerties pie grādīgajām dzirām, šajā reizē, kā stāsta kaimiņi, šī bēdu slīcināšana gandrīz beigusies ar lielu nelaimi. Nezināmu motīvu vadīts, vīrietis pēc strīda ar sievu devies uz pagrabu, atradis tur kannu ar benzīnu, aplējis savu namu un pēcāk pielaidis tam uguni.

Kad ēkā jau parādījušās liesmas, viņš ielēcis savā spēkratā un devies nezināmā virzienā. Tomēr, kā izrādās, nekur tālu viņš nav ticis, jo jau aptuveni pēc puskilometra vīrietis nenovaldīja savu apvidus auto un avarēja.

Lai arī, apskatot notikuma vietu, varētu šķist, ka sadursme bijusi pavisam neliela, patiesībā sitiens bija pietiekami spēcīgs, lai iereibušajam būtu nepieciešama ārstu palīdzība. Viņus izsaucis kāds nejaušs garāmgājējs.

“Ierodoties notikuma vietā, konstatējam, ka vīrietis ir pie samaņas un staigā apkārt savai automašīnai. Par to, kas ir noticis, viņš negribēja stāstīt, komentēt, bet pēc kāda laika, lai arī sākotnēji atteicies no apskates, viņš tai piekrita. Tāpat viņš piekrita arī nogādāšanai slimnīcā,” stāsta Inga Vītola, neatliekamās palīdzības pārstāve.

Foto:

Vīrietis ir guvis virspusējus galvas ievainojumus un arī krūšu kurvja ievainojumu. Ir zināms, ka ir nostrādājis gaisa spilvens, tādēļ traumas krūšu kurvim saistītās tieši ar sitienu ar gaisa spilvenu.

Negadījumā gūtās traumas nebija bīstamas dzīvībai, taču ārsti pieņēmuši lēmumu vīrieti nogādāt tuvējā slimnīcā, tikmēr ugunsdzēsēji apdzēsuši liesmas viņa namā.

Par šo atgadījumu, informēta arī policija, kurai uzticēta šīs dienas notikumu rekonstrukcija. Vai vīrietis negadījumā iekūlies, būdams alkohola reibumā, un vai tiešām, viņš vainojams pats savas mājas aizdedzināšanā?

Patiesos vīrieša rīcības motīvus pagaidām atliek vien minēt, taču vietējie pieļauj, ka dienā, kad risinājušies neprātīgie notikumi, viņš pēc konflikta ģimenē nolēmis šķirties no dzīves. Vienkārši kaut kas nav sanācis, kā plānots.

Skaties video!

0 Komentāru