6 komentāri

Kāds BMW autovadītājs Ķekavā sarīkojis asa sižeta filmu cienīgu bēgšanas mēģinājumu no vietējās pašvaldības policijas. Ar ko beidzās šis trakulīgais brauciens – skatieties Degpunkta sižetā.

Laikā, kad lielākā daļa ķekavnieku vēl izbaudīja brīvdienas rītu un neviena netraucēti snauda savos mitekļos, vietējās pašvaldības policijas darbinieki pilsētas videonovērošanas kamerās ievēroja vairākus jauniešus, kuri sabiedriskā transporta pieturā, stāvot pie kāda BMW iemalkoja grādīgās dziras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs aizdomas tika apstiprinātas jau pēc īsa brīža, kad policistu busiņš tuvojās notikuma vietai. Auto jau bija uzsācis kustību un vīriem neatlika nekas cits, kā sekot pelēkajam BMW. Diemžēl, stūrētāju neapturēja ne mirgojošās bākugunis, ne sirēnu skaņas, ne policistu saucieni skaļrunī.

Pēc steidzīgās ekskursijas mazdārziņos bēglis izmet vēl pāris lokus pa Ķekavas apkārtni un tad jau stūrē Jūrmalas apvedceļa virzienā. Kādā mirklī uz salīdzinoši platā un labā ceļa BMW vadītājs izmanto sava auto priekšrocības, atraujas un pazūd no policistu redzesloka. Vēlāk auto gan cieta visai nopietnu avāriju un pārvērtās par dzelžu kaudzi.

Uz notikuma vietu izsaukti palīgi, gan no neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, gan ceļu policijas. Turpinot darbu notikuma vietā, atklājies, ka pamatīgi apjukušais autobraucējs pie stūres sēdies vairāk nekā pusotras promiles reibumā.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl