6 komentāri

Kāds BMW autovadītājs Ķekavā sarīkojis asa sižeta filmu cienīgu bēgšanas mēģinājumu no vietējās pašvaldības policijas. Ar ko beidzās šis trakulīgais brauciens – skatieties Degpunkta sižetā.

Laikā, kad lielākā daļa ķekavnieku vēl izbaudīja brīvdienas rītu un neviena netraucēti snauda savos mitekļos, vietējās pašvaldības policijas darbinieki pilsētas videonovērošanas kamerās ievēroja vairākus jauniešus, kuri sabiedriskā transporta pieturā, stāvot pie kāda BMW iemalkoja grādīgās dziras.

Šīs aizdomas tika apstiprinātas jau pēc īsa brīža, kad policistu busiņš tuvojās notikuma vietai. Auto jau bija uzsācis kustību un vīriem neatlika nekas cits, kā sekot pelēkajam BMW. Diemžēl, stūrētāju neapturēja ne mirgojošās bākugunis, ne sirēnu skaņas, ne policistu saucieni skaļrunī.

Pēc steidzīgās ekskursijas mazdārziņos bēglis izmet vēl pāris lokus pa Ķekavas apkārtni un tad jau stūrē Jūrmalas apvedceļa virzienā. Kādā mirklī uz salīdzinoši platā un labā ceļa BMW vadītājs izmanto sava auto priekšrocības, atraujas un pazūd no policistu redzesloka. Vēlāk auto gan cieta visai nopietnu avāriju un pārvērtās par dzelžu kaudzi.

Uz notikuma vietu izsaukti palīgi, gan no neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, gan ceļu policijas. Turpinot darbu notikuma vietā, atklājies, ka pamatīgi apjukušais autobraucējs pie stūres sēdies vairāk nekā pusotras promiles reibumā.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl