Trilleris Kauguros: pēc kopīgas iedzeršanas vīrietis nosit “pudeles brāli”

0 Komentāru
Trilleris Kauguros: pēc kopīgas iedzeršanas vīrietis nosit “pudeles brāli”
Tijs Zwinkels/Flickr

Kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietis iekaustījis pudeles brāli, kurš no gūtajām traumām miris, informē policijas pārstāvji.

9. septembrī Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Kauguru mikrorajonā, kur atrodas savainots vīrietis. Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā starp diviem vīriešiem izcēlies konflikts, kas pāraudzis kautiņā. Pēcāk viens no kautiņā iesaistītajiem vīriešiem aizbēdzis, savukārt cietušais – no gūtajām traumām miris.

Likumsargi noskaidroja iespējamo vainīgo personu un uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus.

Aizvakar, 22. septembrī, Jūrmalas iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpoliciju Rīgā, Sarkandaugavas mikrorajonā aizturēja meklēto 1987. gadā dzimušo vīrieti. Šodien tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 Komentāru