Komentāri
Trilleris Iļģuciemā: sieviete ar nazi iedur kaklā otrai, kura viņu nosaukusi par “prostitūtu”
Foto: LETA

No Iļģuciema kopmītnes uz Iļģuciema cietumu – kāda 27 gadus veca sieviete nav spējusi savaldīties un uzbrukusi savai oponentei, tāpēc turpmāko laiku viņai nāksies pavadīt aiz restēm.

Stūres ielas baisākās mājas tumšajos koridoros atkal cilvēki nav spējuši vienoties ar labu un savu vārdu paspilgtināšanai meklējuši nažus, kas tikko lietoti “zacenes” uzgriešanai pie spirtotiem dzērieniem. Šoreiz tās ir divas sievietes. Abas atnākušas šurp izklaidēties un atpūsties. Sastrīdējušās tāpēc, ka viena otru nosaukusi par prostitūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāds apgalvojums apvainotajai dāmai galīgi nav paticis, viņa sākusi oponēt, bet ilgi pretī runāt viņai neviens nav ļāvis. Otra sieviete viņai ar nazi vairākas reizes iedūrusi kaklā un pati metusies bēgt. Cilvēki šajā mājā parasti nav diez ko runīgi, taču viņi, protams, zina, kur nesen no grīdas mazgātas asinis un kur policisti sākuši izmeklēšanu.

Stāvu zemāk deviņdesmitajā dzīvoklī saimnieces nav mājās. Viņas ciemiņa, kurš atver durvis, brīvdienās te neesot bijis, viņš var pastāstīt tikai par alkohola lietošanas paradumiem aiz šīm durvīm. “Dzer te bieži? Nu kā lai saka… Pāris reizes nedēļā, katru dienu? Ja dzer, tad dzer! Ko dzerat? Alu, vīnu, alkoholu… nu – šņabi,” stāsta kaimiņi.

Svarīgākais ir tas, ka policisti agresīvo sievieti, kurai vēl nav pat 30 gadu, Ir notvēruši. Viņa nesen jau aizturēta par zagšanu.
Viņa savu vainu atzīst, un šobrīd viņai gaidāms apcietinājums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl