Trillera cienīga avārija Rēzeknē

Komentāri

Ceturtdienas pievakarē, īsi pirms deviņiem, Atbrīvošanas alejā no satiksmes pārvada pāri dzelzceļa sliedēm nobrauca vieglais automobilis SAAB. Pēc iespaidīgā lidojuma no vairāku metru augstuma automašīna piezemējusies uz nelielas, blakus esošas ieliņas, kur apgāzusies.

Negadījuma aculiecinieki par šaušalīgo avāriju nekavējoties ziņojuši vietējiem mediķiem, glābējiem un policistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc sākotnējās informācijas, ceļu satiksmes negadījuma iemesls varētu būt braukšanas ātruma pārsniegšana. No notikuma vietas uz slimnīcu tika nogādāta viena persona, 1971. gadā dzimis vīrietis, kurš guvis miesas bojājumus.

Kā redzams aculiecinieka uzņemtajos materiālos, vieglais automobilis ir ļoti stipri bojāts, un, šķiet, tajā sēdošie cilvēki tikai laimīgas sakritības dēļ palikuši dzīvi.

Policija turpina notikušā negadījuma izmeklēšanu un skaidro precīzus notikuma apstākļus, tostarp arī to, kurš negadījuma brīdī atradās pie automašīnas stūres.

Vēl it kā bija divas personas, bet, vai tie bija pasažieri vai kāds arī no vadītājiem, to visu skaidrosim izmeklēšanas procesā.

Gan slimnīcā nogādātajam vīrietim, gan abiem pārējiem iesaistītajiem nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu alkohola vai citu apreibinošo vielu klātbūtni.  Ja izrādīsies, ka šo avāriju izraisījis stūrētājs, kurš rupji pārkāpis satiksmes noteikumus, pret viņu var tikt ierosināts kriminālprocess.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl