Komentāri
Tramīgs autovadītājs nodod pats sevi; policija atrod 60 tūkstošus cigarešu
FOTO: Valsts policija

Vakar Ķeguma novadā, Tomes pagastā, ceļu policisti, veicot savus ikdienas pienākumus, apturēja automašīnu Volvo, kuru vadīja 1975. gadā dzimis vīrietis. Policisti pamanīja, ka transportlīdzekļa vadītājs un pasažieris – 1969. gadā dzimis vīrietis – uzvedas satraukti un automašīnā atrodas arī vairākas aizdomīgas kastes.

Aizdomās, ka tiek pārvadātas nelegālas preces, likumsargi lūdza automašīnas vadītājam parādīt pārvadāto kastu saturu. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka automašīnā atrodas 60’000 nelegālo cigarešu ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī 21 litrs nelegālā alkohola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abas personas tika nogādātas Baložu iecirknī. Pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvadāšanu. Aizturētie vīrieši atrodas izolatorā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl