Komentāri

Trillera cienīga pakaļdzīšanās ar ieroci rokās, vairāki šāvieni un ātrās palīdzības bākugunis – tādu skatu svētdien redzējuši mazās Elejas iedzīvotāji. Izrādās, ka ģimenes konfliktus katrā ģimenē rasts risināt citādāk. Šoreiz tas esot bijis starp diviem brāļiem.

Viss sācies ar to, ka mamma pasūdzējusies vienam dēlam, ka otrs ir piedzēries un viņai dara pāri. Tas atnācis saukt brāli pie prāta un turklāt darījis to ar vērienu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brālis nolēmis otru pārmācīt, rokā ņemot šaujamo. Kaimiņi ziņo, ka šāvieni bijuši skaļi, tie bijuši vairāki.

Paldies Dievam, ka ierocis, ar kuru vecākais brālis uzbrucis jaunākajam, nav bijusi kaujas pistole. Taču miesas bojājumi gan esot gūti.

Vecāko brāli policistiem bija grūti nomierināt. Kaimiņi dzirdējuši, ka tika lietots arī elektrošoks. Jelgavas policijā ziņo, ka uzsākta administratīvā lietvedība par nereģistrēta ieroča lietošanu.

Kaimiņi gan uzskata, – šāda šaudīšanās neesot normāla.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl