Traks večuks Latgalē ar auto “ielec” Coca-Colas baseinā: šim izgājienam prognozē pasaules slavu

1 komentārs

Šodien medijus pāršalca kāda ļoti savāda ziņa no Latgales. Izrādās, tur dzīvo kāds pārgalvīgs pensionārs, kurš savā cienījamajā 73 gadu vecumā veicis pārdrošu un dārgu triku, kas noteikti tuvākajās dienās iekaros arī pasaules uzmanību.

73 gadus vecs kungs, kurš videoportālā Youtube.com dibinājis savu kanālu.

“Sveiki, visapkārt! Laipni lūgti manā kanālā. Lūk, baseins, kurā būs 12 tūkstoši “kolu”,” tā skan vecīša uzruna viņa potenciālajiem atbalstītājiem.

Uz lauka izraktā bedrē, kurā ieklāta melna plēve, tiek izlieti 12 tūkstoši litru kolas. Šis prieks kungam izmaksājis astoņus tūkstošus eiro, bet par to viņam galva nesāp, jo summu savākt palīdzējuši ārzemju radi. Pašam pensionāram ar 2000 eiro lieliem ienākumiem gadā šī sapņa īstenošana nebūtu pa spēkam. Sagatavošanās trikam prasījusi divas diennaktis.

Dažās stundās vīrieša video noskatījušies jau pāris tūkstoši cilvēku. Jācer, ka Latgales opim izdosies sasniegt tik lielu skatītāju skaitu, kā viņa iedvesmotājiem, kuri reiz pielējuši piemājas baseinu ar sešiem tūkstošiem litru kolas. Šie puiši pamanījušies piesaistīt 45 miljonu skatītāju uzmanību un iegūt 75 tūkstošus komentāru portālā Youtube, kas nozīmē arī garantētus prāvus ienākumus. Jaunieši kolas baseinā gan noslīcināja tikai “dronu”, bet Latgales opis noslīcināja auto. Panākumu atslēgu, protams, jāprot uzminēt, jo ne vienmēr izmērā un kvantitātē ir nozīmē, un ne vienmēr līdzīgi joki izpelnās lielu uzmanību. Lai nu kā, mēs vēlam veiksmes un izdošanos šim Latgales pārgalvim!

Foto

TOP komentāri

  • ČAPSTE
    0 0 0

    ČAPSTE

    Gan jau arī CP redzēs šo ''triku'' un piemēros kādu sodu. Domāju, ka šos tūkstošus ārzemju radi labāk varēja investēt večuka lauku saimniecībā nevis vēl ejoša autiņa slīcināšanā.
    P.s. tad varēja tomēr izvēlēties Latvijas preci, piem. alu 2L pudelēs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl