Komentāri
Trakas bites apdraud vietējos iedzīvotājus kādā Rīgas mikrorajonā
Foto: Eric Stavale/Flickr

Talsu puses bitenieks Egons Upītis  bišu stropus novietojis Čiekurkalna mikrorajonā blīvi apdzīvotā vietā starp privātmājām. Vietējie iedzīvotāji ir nobijušies un satraukušies – bites apdraud viņu veselību un drošību.

Vīrietis pirms divām nedēļām deva solījumu, ka nedēļas laikā aizvāks visus vienpadsmit stropus. Taču solīto viņš nav pildījis, un bites joprojām apdraud apkārtējo māju iedzīvotājus, starp kuriem ir arī cilvēki ar alerģiju no bišu kodumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd iedzīvotājiem vienīgā legālā izeja ir saukt pašvaldības policistus, kuriem jāfiksē bišu novietojums, bet pēc tam jādodas uz tiesu. Tas var būt ilgs un mokošs process un šādās situācijās diemžēl tiesu noslogotības rezultātā ieguvējs ir potenciālais pārkāpējs. Taču tas ir vienīgais veids kā legāli piespiest biškopi aizvākt savu īpašumu un turpmāk to novietot vietā, kas atbilst likumam – ne tuvāk kā 25 metrus no kaimiņu žoga un satiksmes ceļiem.

Jāpiebilst, ka ar pašu bišu īpašnieku mums raidījumam Degpunktā sazināties neizdevās – uz telefona zvaniem viņš neatbild.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl