Komentāri
Trakas bites apdraud vietējos iedzīvotājus kādā Rīgas mikrorajonā
Foto: Eric Stavale/Flickr

Talsu puses bitenieks Egons Upītis  bišu stropus novietojis Čiekurkalna mikrorajonā blīvi apdzīvotā vietā starp privātmājām. Vietējie iedzīvotāji ir nobijušies un satraukušies – bites apdraud viņu veselību un drošību.

Vīrietis pirms divām nedēļām deva solījumu, ka nedēļas laikā aizvāks visus vienpadsmit stropus. Taču solīto viņš nav pildījis, un bites joprojām apdraud apkārtējo māju iedzīvotājus, starp kuriem ir arī cilvēki ar alerģiju no bišu kodumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd iedzīvotājiem vienīgā legālā izeja ir saukt pašvaldības policistus, kuriem jāfiksē bišu novietojums, bet pēc tam jādodas uz tiesu. Tas var būt ilgs un mokošs process un šādās situācijās diemžēl tiesu noslogotības rezultātā ieguvējs ir potenciālais pārkāpējs. Taču tas ir vienīgais veids kā legāli piespiest biškopi aizvākt savu īpašumu un turpmāk to novietot vietā, kas atbilst likumam – ne tuvāk kā 25 metrus no kaimiņu žoga un satiksmes ceļiem.

Jāpiebilst, ka ar pašu bišu īpašnieku mums raidījumam Degpunktā sazināties neizdevās – uz telefona zvaniem viņš neatbild.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl