Traka “vecpuišu ballīte”? Atklājas jauni fakti par Baldones pļavā pamestajiem un sadauzītajiem auto…

8 komentāri
Traka “vecpuišu ballīte”? Atklājas jauni fakti par Baldones pļavā pamestajiem un sadauzītajiem auto…

Degoši auto, ugunsdzēsēji, policisti, mediķi un šokēti vietējie iedzīvotāji – tāds ir sausais atlikums pēc kādas neparastas ballītes Baldones pusē. Ko izdevās par to uzzināt un ko atklāj filmu cienīgo notikumu aculiecinieki?

Agrā sestdienas pēcpusdienā kāds nejaušs garāmbraucējs Ķekavas-Baldones ceļa malā, netālu no radioaktīvo atkritumu glabātavas pamanījis uz lauka pamestu, liesmu pārņemtu auto. Dažu desmitu metru attālumā turpat blakus mētājušies vēl vairāki acīm redzami apskādēti braucamrīki. Pirmie uz šo karalaukam līdzīgo vietu izbraukuši ugunsdzēsēji.

Foto

Nelielu ieskatu pirmo mirkļu apjukumā atklāj kāda aculiecinieka uzņemts video, kas publicēts viņa Facebook profilā. Pēc notikušā visi spēkrati palikuši turpat pļavā. Ugunsdzēsēji stūrējuši atpakaļ uz bāzi, policisti atgriezušies iecirknī, bet aculiecinieki devušies tālāk savās ikdienas gaitās. Taču jau svētdienas naktī glābēji atkal saņēmuši ziņu par kādu degošu auto. Aptuveni puskilometru no notikuma vietas ceļmalā pamests viens no iepriekš pļavā palikušajiem spēkratiem.

Baldones daļas komandieris domā, ka šosejas malā pamesto auto kāds, visticamāk, tik tiešām tīšuprāt aizdedzinājis, taču dienas vidū uz lauka degušais auto varētu būt arī aizdedzies pats neparasto izklaižu laikā.

Lai arī tuvākajā apkārtnē uzrunātie ļaudis visi kā viens atbild, ka ir dzirdējuši par notikumiem pļavā netālu no lielceļa, nevienam nav īsti skaidrs, kas ir jaunie vīrieši, kuri stūrējuši šos auto. It kā redzētais bariņš neesot bijuši vietējie. Turpat notikuma vietā sastaptie ceļu policisti atklāj, ka neviens no pamestajiem automobiļiem nav zagts – to jau izdevies pārbaudīt, taču šobrīd vēl neesot skaidrības par to, kā šie lūžņi šeit nonākuši. Kamēr Baložu iecirkņa policisti vēl tikai šķetina šo lietu, mums izdodas sastapt divus jauniešus, kuri mums uztic leģendu par sestdienas notikumiem.

“It kā vecpuišu ballīti uzrīkojuši! Nopirkuši norakstītas mašīnas un tepat atpūtušies,” stāsta jaunieši. Sarunas laikā ar jaunajiem vīriešiem atklājas, ka jautrā kompānija, kas uzrīkojusi šo neparasto ballīti, visticamāk, ir atbildīga tikai par pirmo no nodegušajiem auto.

Vietējo starpā klīstot runas, ka nākamajā dienā kāds nezināms ļaundaris divus no sešiem uz lauka pamestajiem auto vienkārši nozadzis, jo atslēgas bijušas atrodamas visos braucamrīkos. Viens no garnadža paņemtajiem braucamrīkiem arī ir tas, kuru vēlāk aizdedzinātu atraduši ugunsdzēsēji. Vai šie stāsti un leģendas izrādīsies patiesas, pārbaudes laikā noskaidros likumsargi; ja izmeklētājiem izdosies noskaidrot kādus jaunus un interesantus faktus, mēs jums par tiem pastāstīsim.

Video

Save

8 komentāri