Komentāri

Cilvēki vēl nav aizmirsuši traģēdiju Liepājā, kur, vecmāmiņai uz īsu brīdi aizejot līdz veterinārajai klīnikai, bojā gāja 10 gadus vecs puika un sešus mēnešus veca meitene, kad no Ogres novada pienākusi vēl viena ziņa par traģiskiem notikumiem. Gājis bojā 11 gadus vecs zēns.

Nelaime Krapes pagasta lauku teritorijā sākās vakar pirms pusnakts. Mājā bija pieci cilvēki. Divi pieaugušie un trīs bērni. Cilvēki laukos gulēt iet agri, iespējams, visi jau bija gultās. Kad viņi pamanīja degšanu, situācija jau bija tik bēdīga, ka nebija pat iespējas izsaukt glābējus. Bērni skrēja pie kaimiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No liesmām un dūmiem bija izglābušies četri cilvēki – divi pieaugušie un divi bērni. 11 gadus vecs puisis gājis bojā.

Foto

Bojāgājušais puisis ir audžubērns, ģimenē viņš pieņemts kopā ar viņa māsu. Māsa izglābusies, savukārt puisis, visticamāk, nosmacis dūmos, jo degšana sākusies viņa istabā. Par šo ģimeni diez vai varēs dzirdēt kādu sliktu vārdu – viņi nodarbojās ar labdarību, un šie audžubērni, kā vēsta pieejamā informācija, nav vienīgie, kurus viņi audzinājuši.

Māja ir nodegusi līdz pamatiem, pašvaldība šobrīd atradusi ģimenei dzīvokli, tiek nodrošināta psihologa palīdzība. Rīgas bāriņtiesa, kas atbild par audžubērniem – traģiski bojā gājušo puisi un viņa māsu, kurai izdevās izglābties -, pagaidām notikušo un tālākās darbības komentē izvairīgi. Vēl pārāk agri spriest, kā notikumi risināsies turpmāk.

Šodien uz Ogres novadu devies bāriņtiesas darbinieks. Ir skaidrs, ka ugunsgrēks nav izcēlies tīši, un tāpat ir skaidrs, ka ģimenē šobrīd valda sēras un liels apjukums. Izsakām līdzjūtību!

Lasi vēl