Traģisks ugunsgrēks laupījis divu cilvēku dzīvības

Komentāri

Pulksten astoņos vakarā daudzviet pilsētā dzīve tikai sākas, taču dārziņu teritorijās jau valda nakts. Elektrības te nav, tātad gulēt visi dodas agri. Tieši tāpēc neviens nav pamanījis, ka līdz pamatiem nodeg kāds namiņš un bojā aiziet divi aptuveni 50 gadus veci cilvēki.

Aptuveni 50 kvadrātmetrus lielajā mājiņā dzīvoja sieviete ar civilvīru. Dzīvoja, kā saka viņu kaimiņi, – labi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš strādāja, kad vien atrada darbu, viņa vasarās kopa dārzu. Ja atradās metāllūžņi, tos nodeva un tā nopelnīja vēl kaut ko. Naudu gan tērēja ne tikai ēdienam, bet arī cigaretēm un stiprākiem dzērieniem. Degšana sākās no namiņa vidus – tur bija gan pāra gulta, gan krāsniņa. Iespējams – krāsns pievīlusi, iespējams, svece nokritusi, iespējams – vainīgi grādīgie dzērieni kopā ar uzpīpēšanu gultā.

Abiem bojāgājušajiem bija pulciņš kaķu un trīs suņi. Vismaz divus no suņiem izdevies glābt.

Visi kaimiņi tagad prāto, – vai policisti meklēs mirušo cilvēku radiniekus. Vīrietim kaut kur esot dēls, kurš noteikti nemaz nezinot, ka tēvs šādi gājis bojā. Likumsargu godaprātam vismaz te neviens tā īsti netic.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl