Traģisks ugunsgrēks laupa vīrieša dzīvību Mālpilī

Komentāri

Pirmdien gaišā dienas laikā Mālpils pusē izcēlās traģisks ugunsgrēks – bojā gāja kāds vīrietis, kurš pavisam nesen bija atgriezies no slimnīcas, kurā ārstējās pēc smagu apsaldējumu gūšanas.

Lai gan vīrietis pēc operācijas atveseļojies un staigājis, sanācis tā, ka no vienas nelaimes tūdaļ otrā. Pirmdien vīrieti nākusi apraudzīt kāda sieviete un ievērojusi, ka istabā ir izcēlies ugunsgrēks. Viņa izsaukusi uz notikuma vietu glābējus, kuri atzinuši – mājā degusi grīda un gulta, kurā atradies pats mājas saimnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, ka nelaimē vainojama neuzmanīga rīcība ar uguni. Vīrietis mīlējis gan iedzert, gan uzpīpēt.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl