Komentāri

Policisti secinājuši, ka avārija Purvciemā, kurā dzīvību zaudēja motocikla vadītājs un smagi cieta zīdainis, maigi izsakoties, bijusi dīvaina. Nekas neliecina par to, ka motociklists avārijas brīdī mēģinājis bremzēt, gluži otrādi – viņš uzņēmis ātrumu.

”Kaut kas nav bijis kārtībā vai nu ar motociklu vai ar pašu vadītāju,” secinājuši likumsargi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāatgādina, ka Purvciemā, Ūnijas un Stirnu ielas krustojumā, kāds motociklists ietriecās bērnu ratiņos, smagi savainojot zīdaini. Pats motociklists notikuma vietā gāja bojā.

Raidījums ”Degpunktā” mēģinājis rekonstruēt notikušās traģiskās avārijas gaitu, balstoties uz aculiecinieku stāstīto, kuru nav bijis mazums.

Kā stāsta aculiecinieks Andrejs, motocikla vadītājs brauca no Ūnijas ielas, un veica kreiso pagriezienu uz Stirnu ielu. Manevrs sākotnēji bijis veikls – braucot pie zaļās gaismas, motocikla vadītājs nav devis ceļu pretī braucošajai mazlitrāžas automašīnai. Taču, līdzko vīrietis veicis pagriezienu uz Stirnu ielu, kaut kas esot nogājis greizi. Tā vietā, lai paliktu uz brauktuves, spēkrats pilnā ātrumā lidoja ietves virzienā.

Saskaņā ar aculiecinieka pausto, attālumu no brauktuves līdz lielajam akmenim uz ietves, motociklists nolidoja mazāk nekā sekundes laikā. ”Viņš lidoja ar ātrumu, kas lielāks par desmit metriem sekundē,” lēš Andrejs. Spēkrats uz ietves aizķēra bērnu ratiņus. Zīdainis, kas tajos gulēja, tika izrauts ārā un uzlidoja vairāku metru augstumā, bet pēc nokrita uz zemes, stāsta aculiecinieks.

Likumsargi nelaimes vietā ieradās pirms ātrās palīdzības. Viņi stāsta, ka pirms nelaimes motocikla vadītājs vēl bija dzīvs, taču drīz vien dzīvību zaudēja. Savukārt zīdaini mediķi nekavējoties nogādāja slimnīcā.

Plašāk skatieties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl