Traģiskā ugunsgrēkā Rīgā sadeg vīrietis un viņa suns

Komentāri

Saukli “Smēķēšana nodara nopietnu ļaunumu veselībai” jau sen vajadzētu mainīt uz – tā apdraud dzīvību. Turklāt ne tikai, izraisot dažādas saslimšanas, bet arī pavisam tiešā veidā, ja smēķējat neuzmanīgi. Imantā gājis bojā vīrietis un suns.

Darba dienas rīts Imantas piecstāvu namā sācies kā ierasts. Ļaudis palēnām posušies uz darbu un gatavojušies savām ikdienas gaitām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es pamodos astoņos no rīta. Nodomāju, kas tā par dīvainu smaku, it kā kāds pīpētu. Bet tās smaržas mainījās, tad smaržoja pēc kā salda, tad pēc kā cita. Aizgāju gatavot brokastis,” stāsta mājas iedzīvotāja Nadežda.

Aizdomīgo smaku rīta pusē savos dzīvokļos sajutuši vēl vairāki mājas iedzīvotāji, taču tas, no kurienes tā nākusi, vēl labu brīdi bijis noslēpums. Tikai pārdesmit minūtes vēlāk kāpņu telpu pēkšņi piepildījuši dūmi, un ko aizdomīgu otrā stāva logos pamanījuši arī garāmgājēji.

Lai arī vīriem visai veiksmīgi izdevies iekļūt vienistabas dzīvoklītī, drīz vien vietējie uzzinājuši, ka 15 kvadrātmetru plašais ugunsgrēks mitekļa saimniekam un viņa mīlulim izrādījies liktenīgs. Aptuveni pusotras stundas laikā ugunsnelaime pilnībā likvidēta un operatīvie dienesti devušies prom. Šobrīd notikušā iemeslu noskaidrošana uzticēta Valsts policijas izmeklētājiem.

“Vai nu viņam kļuva slikti, vai arī viņš iemiga un cigarete turpināja degt… Ja tie būtu bijuši vadi vai kas tāds, viss būtu risinājies citādi. Es domāju, cilvēciskais faktors. Galvenais, ka viņam bija suns… Jā, viņam bija suns, bet tas ne rēja, ne gaudoja. Pilnīgi nekā. Bet vispār, paldies Dievam, ka ugunsdzēsēji tik ātri reaģēja un to uguni apdzēsa, jo tās liesmas bija… Apskatiet paši, tur trešajā stāvā, nabaga ļaudis. Tur taču viss ir pilnīgi melns,” stāsta kaimiņiene.

Jācer, ka nopietnāk bojāto dzīvokļu saimnieki bija parūpējušies par savu mitekļu apdrošināšanu, jo citādi ļaudīm nu pašiem būs jātiek galā ar ugunsgrēka un tā dzēšanas darbu sekām. Savukārt tas varētu būt visai dārgs prieks.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl