9 komentāri

Kāda aculieciniece ziņo par nelaimes gadījumu, kas noticis ar mazu bērnu. Viņa pieļauj, ka tas bijis saistīts ar blēņošanos ar lielveikala ratiņiem.

Jauniešu un bērnu izklaides ar lielveikalu iepirkumu ratiņiem nav nekas jauns. Video par muļķībām, ko ar ratiņiem var darīt, pieejami daudzviet internetā, un bērni un jaunieši šādas lietas, kā zināms, iemācās ļoti ātri. Kamēr viņiem pašiem šķiet, ka viss ir jautri, tikmēr pieaugušie, protams, saskata daudzus riskus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ādažos, Rīgas gatvē, pie T/c Apelsīns, dažus metrus no gājēju pārejas zemē uz asajām šķembām gulēja puisītis, aptuveni 7 gadus vecs, pārējie draugi šoka stāvoklī raudāja blakus cietušajam. Trīs armijas darbinieki sniedza pirmo palīdzību nekustīgajam puisītim, viņam bija smagi cietusi galva. Sākotnēji domāju, ka notriekts. Bet man šķiet, ka tomēr nē, jo pirms pamanīju notikumu, man pretī skrēja viens no iesaistītajiem puišiem un stūma lielos Rimi ratus, kas ar plastmasas mašīnu, kur mazos bērniņus var sēdināt. Iespējams, puisītis nokrita no tiem ratiem. Puisītim palīgā atsteidzās “ātrie” un vēlāk arī reanimācijas brigāde, šķiet, ka ļoti smagi cietis.

Vēstules autore uzskata, ka lielveikalu darbiniekiem būtu īpaši jāpieskata ratiņi, kas interesē bērnus, lai šādi negadījumi nenotiktu. Mēs sākām interesēties par nelaimes gadījumu, un mediķi mums apstiprināja, ka vakar ir izbraukuši uz Ādažiem, viņi steigušies palīgā desmit gadus vecam zēnam.

Mediķi uzteic pirmās palīdzības sniedzējus, kas, iespējams, bijuši bruņoto spēku karavīri, taču oficiālu apstiprinājumu tam iegūt mums neizdevās. Visas darbības esot veiktas profesionāli. Taču mediķu rīcībā nav informācijas par negadījumu ar iepirkumu ratiņiem. Viņi izbraukuši glābt bērnu pēc avārijas. To pašu stāsta netālu no negadījuma vietas esošie pašvaldības policisti, kuri piebraukuši pēc avārijas. Automašīna notriekusi bērnu, kas kājām šķērsojis braucamo daļu.

Ceļu policijā skaidro, ka iepirkumu ratiņi esot bijuši pie rokas pārējiem bērniem, kuri tos novietojuši novietnē, taču cietušais – 2006.g. dzimušais puisis – šķērsoja brauktuvi pa neregulējamu gājēju pāreju un 66 gadus veca sieviete ar automašīnu Honda viņam uzbrauca. Bērns brauktuvi šķērsojis ar kājām. Arī apsargi, kas atrodas lielveikala tuvumā, nav novērojuši, ka bērni vizinātos ar ratiņiem. Lielveikals nesen esot atvērts pēc rekonstrukcijas, un pašvaldība policisti, kas iepriekš par bērnu izdarībām ziņas nav saņēmuši, sola pievērst uzmanību situācijai tā stāvlaukumā.

Video

TOP komentāri

 • Krikse
  +4 +4 0

  Krikse

  Nevis lielveikala darbiniekiem jāpieskata ratiņi, bet vecākiem savi bērni!!!!!!!
 • Acs
  +2 +2 0

  Acs

  Audzināts vai neaudzināts nekas nevar paredzēt situāciju un ieslodzīt istabā, lai nekas nenotiktu.
  Un šoferis... Kur tam prāts, nav acis pierē.. jāvēro ceļš, īpaši ja tuvojas veikalam, gājēju pārejai vai pieturai.. nevar vienmēr būt drošs, ka nekas nenotiks. Nenozımē, ka jābremzē tikai tad, kad redzi cilvēki stāvam gājēju pārejao blakus.
  Un tad jautājums uz cik brauca šoferis..
 • Rododendrs
  +2 +2 0

  Rododendrs

  Bērns notriekts uz gājēju pārejas. Ziņas un cilvēki runā par lietām, kas patiesībā nav.. var redzēt kā citi var nosodīt vecākus vai neuzmanıgus bērnus.. lai gan patiesībā arı šoferiem jādomā kā brauc, ņemot vērā, ka ik mirkli ir jādomā solis uz priekšu..
  nezinot pašu situāciju un tikai izlasot virspusēju info, uzskatu, ka nav cienīgi kādu nosodīt.
  Vēlu, lai mazais veseļojas un izturību ğimenei!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl