Traģiskā negadījumā pie Mangaļsalas četri bojā gājušie

Komentāri

Pirmdienas rītā pie Mangaļsalas uz Mangaļu prospekta notika smags negadījums ar traģiskām sekām – bojā gāja četri cilvēki, bet viens ar politraumu tika nogādāts slimnīcā, ziņo Valsts polcijas (VP) pārstāvji.

Izsaukumu uz notikuma vietu – Stāvvadu ielas un Mangaļu prospekta krustojumu -policija saņēma pirmdienas, 18. augusta, rītā, plkst. 6:05.

Notikuma vietā policisti konstatēja, ka notikusi frontāla sadursme starp vieglo pasažieru automašīnu “Volvo” un kravas auto “MAN”. Bojā gājuši divi vīrieši un divas sievietes, kas atradās vieglajā automašīnā, bet viens “Volvo” pasažieris nogādāts slimnīcā ar politraumu.

Raidījums “Degpunktā” atradās notikuma vietā neilgi pēc avārijas. Šeit videokadri no notikuma vietas:

Šobrīd par notikušo uzsākts kriminālprocess un rit izmeklēšana, kuras laikā tiks veiktas ekspertīžes, kas palīdzēs atklāt precīzus negadījuma apstākļus.

Tā kā negadījums noticis līkumā un ir zināms, ka vieglā auto vadītājs iebraucis pretējā joslā, sākotnējā izmeklēšanas versija ir tāda, ka vieglā auto vadītājs, iespējams, izvēlējies neatbilstošu braukšanas ātrumu un neticis galā ar vadību, pauž policijas pārstāvji.

Šogad ceļu satiksmes negadījumos kopumā bojā gājuši jau 119 cilvēki, pērn šādā laika periodā bojāgājušo skaits bija 101, tātad bojāgājušo skaits pieaudzis par 17,8%, salīdzinot ar pagājušo gadu.

Foto: Facebook/Valsts policija

Foto: FAcebook/Valsts policija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl