Traģiska avārija – vīrietis ar džipu sabrauc sievieti un ratiņos esošu zīdaini

9 komentāri
Traģiska avārija – vīrietis ar džipu sabrauc sievieti un ratiņos esošu zīdaini
Foto: F64

Ceturtdienas pievakarē, uz vienas no gājēju pārejām Graudu ielā, 57 gadus vecs kungs ar automašīnu uzbraucis kādas māmiņas stumtiem bērnu ratiņiem, kā arī tiem blakus esošajam bērnam. Pēc notikušā dakteru palīdzība bija nepieciešama, gan ratiņos esošajam zīdainim, gan sešus gadus vecajam puikam, taču par laimi, abi vēlāk atlaisti mājās. Tomēr, šī nebūt nebija vienīgā nopietnā avārija galvaspilsētā – Zolitūdē, smagā negadījumā iesaistīti bijuši veseli trīs auto.

Ceturtdienas pēcpusdienā Rostokas un Anniņmuižas ielu krustojumā ar skaļu blīkšķi notikusi trīs automašīnu sadursme. Aculiecinieki domā, ka vismaz viens no negadījumā iesaistītajiem braucējiem, rupji pārkāpis noteikumus, vai arī pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu. Citādi šajā vietā iekulties tik nopietnā negadījumā ir diezgan grūti.

Skaties foto:

“Tām mašīnām visi gaisa spilveni bija izšauti, turpat stāvēja trīs cilvēki apskāvās… Visticamāk, kāds bija ievainots. Kad pabraucām nedaudz tālāk, pretī, domāju, ka uz avārijas vietu devās divas ātrās palīdzības ar sirēnām. Tas bija diezgan nopietni,” notikumus atceras aculiecinieks Vladislavs.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā apstiprina aculiecinieka izteiktās aizdomas. Pēc negadījuma, uz notikuma vietu nosūtītas veselas trīs ātrās palīdzības brigādes, jo sākotnēji, nav bijusi skaidrība par to, cik cilvēki cietuši.

Ar krietni vien vieglākām traumām ticis cauri Hyundai stūrētājs, kāds 48 gadus vecs vīrietis, kurš atteicies no mediķu palīdzības, kā arī Mitsubishi vadītājs, kurš neskatoties uz pamatīgi samīcīto auto, guvis vairākus nelielus nobrāzumus. Tā kā šajā notikumā cietuši cilvēki, ceļu policisti piefiksējuši avārijas apstākļus, bet lietas materiāli nodoti izmeklētājiem, kuri noskaidros, kādēļ notikusi sadursme un kurš no stūrētājiem vainojams tās izraisīšanā.

Skaties video: