4 komentāri

Cik daudz asiņainām avārijām vēl jānotiek, lai kaut kas mainītos, – vaicā Olaines novada Medemciema iedzīvotāji, kuri trešdien, 5. oktobrī, kārtējo reizi pieredzējuši jauna vīrieša bojāeju. Šoreiz melnā punkta upuris pārvietojies ar motociklu, kad viņa priekšā uz ceļa “izniris” jaunas meitenes stūrēts auto.

Trešdien vakarā ap pulksten 17.30 uz Jelgavas šosejas pie pagrieziena uz Medemciemu notika kārtējā traģiskā avārija šajā krustojumā, ko droši var saukt par šā ceļa vismelnāko punktu.

Motocikla Kawasaki vadītājs – 34 gadus vecs vīrietis – brauca no Jelgavas puses Rīgas virzienā, kad pēkšņi viņa priekšā izbrauca vieglā automašīna Ford, kas veica izgriešanos no Medemciema un gatavojās doties Jelgavas virzienā. “Mocis” ietriecies tieši Ford priekšējā kreisajā stūrī starp spārnu un motora pārsegu. Vietējā veikala pārdevējas, kuras redzējušas neskaitāmas avārijas, saka – šoreiz nekādu troksni neesot dzirdējušas, bet ar perifēro redzi pamanīta tāda kā gaisa viļņošanās.

Lai arī motociklists esot bijis labi ekipēts, tas viņu īpaši nav pasargājis. Sitiens bijis pārāk stiprs. Lai arī “ātrās palīdzības” mediķi ieradās ļoti ātri un nogādāja vīrieti slimnīcā, viņa dzīvību neizdevās glābt.

Savukārt policijā pret 18 gadus veco Ford vadītāju uzsākts kriminālprocess.

Foto

 

Kārtējā nelaime, kas izpostījusi vairāku ģimeņu dzīves, taču šajā vietā viss vienmēr paliek pa vecam, saka veikala darbinieces. Viņas kopš traģiskā negadījuma, kad pagājušā gada 12. janvārī šajā vietā gāja bojā 67 gadus veca sieviete un kundzes 6 gadus vecā mazmeita, kuras pārgalvīgi pašā pīķa stundā skrēja pāri šosejai, sākušas pildīt tādu kā sociālo misiju. Situācija, vismaz gājēju drošības ziņā, iespējams nedaudz uzlabojusies, secina kasieres.

Video

TOP komentāri

 • pasa
  +1 +1 0

  pasa

  to jau tik Latvijaa mak atrisinat ar luksoforu palidzibu , pilsetu apvedceli , lielas sosejas pilnas ar luksaforiem , smagie knapi ieskrienas , kad jau kada tante piespiez pogu gajeju parejai , un tik bremsee , tas tik provoce vieglos uz apdzisanu , un veido sastregumus ,
 • Anonymous
  0 0 0

  Anonymous

  Šeit var redzēt cilvēka viedokli, kurš ir galīgi neloģisks.
  Tu atradies tajā vieta un tieši tajā laikā, ka tagad vel motociklistu vaino? Motociklisti lido pa šoseju? Mašīnas nelido? Jā, piekrītu, ka ir pārgalvīgi motociklisti, bet tomēr vairāk pārgalvīgo ir automašīnu vadītāji. Kādēļ motociklistam jānēsā veste, ja viņš pārvietojas ar pilnībā apgaismotu transporta līdzekli? Tur nu tiešām nav vainīgs motociklists, bet pats krustojums. Tajā vietā pats gandrīz piedzīvoju avāriju, jo viens man tieši izlīda priekša un nācās srauji bremzēt ( laiks bija tumšs un pati mašīna bija tumša, tādēļ to varēja ieraudzīt tikai tad, kad biju gandrīz klāt tai ).
 • Iveta
  0 0 0

  Iveta

  Nevajg vainot auto šoferus. lai parada kurš motociklists brauc ar atļauto atrumu. Kapec riteņbraucejiem vajg vestes a tiem lidotajiem lido ka melni kovarņi pat pamanit nevar. daudz vainigi paši motociklisti. Luksaforu tajā vietā tiešam ļoti vajg.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl