Traģiska avārija uz Jelgavas šosejas – motociklistam priekšā “iznirst” auto; sekas – letālas

4 komentāri
Traģiska avārija uz Jelgavas šosejas – motociklistam priekšā “iznirst” auto; sekas – letālas

Cik daudz asiņainām avārijām vēl jānotiek, lai kaut kas mainītos, – vaicā Olaines novada Medemciema iedzīvotāji, kuri trešdien, 5. oktobrī, kārtējo reizi pieredzējuši jauna vīrieša bojāeju. Šoreiz melnā punkta upuris pārvietojies ar motociklu, kad viņa priekšā uz ceļa “izniris” jaunas meitenes stūrēts auto.

Trešdien vakarā ap pulksten 17.30 uz Jelgavas šosejas pie pagrieziena uz Medemciemu notika kārtējā traģiskā avārija šajā krustojumā, ko droši var saukt par šā ceļa vismelnāko punktu.

Motocikla Kawasaki vadītājs – 34 gadus vecs vīrietis – brauca no Jelgavas puses Rīgas virzienā, kad pēkšņi viņa priekšā izbrauca vieglā automašīna Ford, kas veica izgriešanos no Medemciema un gatavojās doties Jelgavas virzienā. “Mocis” ietriecies tieši Ford priekšējā kreisajā stūrī starp spārnu un motora pārsegu. Vietējā veikala pārdevējas, kuras redzējušas neskaitāmas avārijas, saka – šoreiz nekādu troksni neesot dzirdējušas, bet ar perifēro redzi pamanīta tāda kā gaisa viļņošanās.

Lai arī motociklists esot bijis labi ekipēts, tas viņu īpaši nav pasargājis. Sitiens bijis pārāk stiprs. Lai arī “ātrās palīdzības” mediķi ieradās ļoti ātri un nogādāja vīrieti slimnīcā, viņa dzīvību neizdevās glābt.

Savukārt policijā pret 18 gadus veco Ford vadītāju uzsākts kriminālprocess.

Foto

 

Kārtējā nelaime, kas izpostījusi vairāku ģimeņu dzīves, taču šajā vietā viss vienmēr paliek pa vecam, saka veikala darbinieces. Viņas kopš traģiskā negadījuma, kad pagājušā gada 12. janvārī šajā vietā gāja bojā 67 gadus veca sieviete un kundzes 6 gadus vecā mazmeita, kuras pārgalvīgi pašā pīķa stundā skrēja pāri šosejai, sākušas pildīt tādu kā sociālo misiju. Situācija, vismaz gājēju drošības ziņā, iespējams nedaudz uzlabojusies, secina kasieres.

Video