Traģiska avārija uz autoceļa Cēsis–Bērzkrogs; miris jauns puisis

6 komentāri
Traģiska avārija uz autoceļa Cēsis–Bērzkrogs; miris jauns puisis
Ekrānuzņēmums

Vakar vakarā uz ceļa Bērzkrogs–Cēsis notika smags negadījums. Divas vieglās automašīnas iekļuva frontālā sadursmē. Audi A4, iespējams, iebrauca pretējā joslā un sadragāja pretī braucošo Volkswagen Golf Variant. Pats negadījuma vaininieks Audi šoferis mira uzreiz pēc trieciena.

Wolksvagen pasažieriem palīgā steidzās glābēji un mediķi.

Wolksvagen automašīnā esošā sieviete no automašīnas vraka tikusi ārā tikai ar ugunsdzēsēju hidraulisko instrumentu palīdzību.

Policijā šobrīd par negadījumu uzsākts kriminālprocess, un notikušais šķiet liela mistērija, jo nevienas automašīnas vadītājs pirms sadursmes pat nav centies bremzēt vai mainīt kustības trajektoriju.

Tas liecina tikai par to, ka autovadītāji viens otru nav redzējuši. Vietējie gan spekulē, ka avārija notikusi tieši līdzās kapiem un varbūt iemesli meklējami tieši šajā apstāklī.

TOP komentāri

 • Gvido
  +6 +6 0

  Gvido

  To cela posmu vajadzetu iztaisnot nav labi braukt pari kapiem kuri bija apaksa zem cela kura kaulus pārvietoja citviet atlieciet vinus atpakal un nevajag traucet viņu miegu mūžīgo
 • Nezināmā
  0 0 0

  Nezināmā

  Es zinu ka ir pagājuši trīs gadi, bet tikai tagad es saprotu to ka varbūt cilvēks kas gāja bojā😢nemaz neizraisīja šo avāriju pirms trīs gadiem es neko nevarēju teikt, jo....tas lai labāk paliek noslēpums.Es nedomāju kā šis bojā gājušais ir vainīgs un kā mana draudzene teica "mirušie jau neko nevar pateikt" nu jā uzreiz viss vieglāk bet tad man rodas jautājums kā kāds no šiem reportieriem zin ka viņš bija vainīgs pie tā visur ir rakstīts ka šis cilvēks ir iespējamais vainīgais, bet nākamais teikums jau uzreiz ir vainīgais gājis bojā uzreiz pēc trieciena tad kam lai es ticu?Agrāk es dzīvoju bērzkrogā,bet palasot dažus komentārus es nezinu neko daudz par bērskrogu un nezinu vai tās ir tikai baumas par tiem kapiem kā arī man nav ne mazākās jausmas kā tas viss varēja būt saistīts ar kapiem?Lai nu kā dažos nu ziņu portāliem ir rakstīts kā bija vēl viena sieviete, bet viņa atteikusies no palīdzības...varbūt tāpēc ka...un tomēr lai tas paliek noslēpumā tas ko jūs rakstāt ziņās ir pilnīgs absurds tas ir vienkārši briesmīgi es vēl joprojām nespēju noticēt tam visam un visticamāk ka nekad nespēšu, bet viņš un būt vainīgs pie šīs avārijas ir kaut kas galīgi stulbs es neuzskatu ka kāds no šoferiem ir vainīgs jo jūs paši teicāt šis ceļš ir bijis TUKŠS un NEVIENS no šoferiem nav centiens bremzēt, kas liecina par to, ka šoferi nav viens otru redzējuši es neuzskatu nevienu no šoferiem par vainīgu
 • autovadītājs
  0 0 0

  autovadītājs

  Ceļa posms Bērzkrogs- Rīdzene ir ļoti bīstams. Ir viena ieplaka pirms Rīdzens , kur var "paslēpties "auto. Liekās līdzens ceļš , pēkšni "iznirst" auto. Vienmēr braucot uz Rīgu ironiski domāju "tā padomju vara varēja beigties piecus gadus vēlāk, varbūt būtu pabeigusi ceļa rekonstrukciju"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl