Traģiskā avārija Tukumā, kas prasīja divas dzīvības: netika ievēroti elementāri ceļu satiksmes noteikumi

2 komentāri
Traģiskā avārija Tukumā, kas prasīja divas dzīvības: netika ievēroti elementāri ceļu satiksmes noteikumi
Foto avots: Twitter

Ne vienmēr smagas avārijas notiek tikai tā dēvētajos melnajos punktos – reizēm negadījumi policistiem jāfiksē tādās vietās, kur tie nekad nav bijuši vai mēdz notikt ļoti reti. Pirmdien, 13. septembrī, vienā šādā vietā pie Tukuma notikusi pēdējā laikā smagākā avārija, kas prasījusi divu cilvēku dzīvības.

Traģiska autoavārija pirmdien notika ceļa posmā Jelgava-Tukums, un tā dzīvību izdzēsu diviem cilvēkiem. Avārija notika ap pulksten sešiem aptuveni vienu kilometru aiz Tukuma pilsētas robežas.

Pārgalvīgs manevrs pie automašīnas stūres 39 gadus vecam Volkswagen Golf vadītājam un viņa 26 gadus vecajai līdzbraucējai izrādījās liktenīgs.

Foto

Zigmunds strādā dažus metrus no negadījuma vietas. Vakar ilgāk uzkavējies darbā un dzirdējis straujas bremzēšanas un automašīnu saduršanās troksni. Nojaušot, ka noticis kas slikts, kopā ar diviem saviem kolēģiem steidzies uz notikuma vietu, lai palīdzētu cietušajiem. Turpat sagaidīta arī “ātrā palīdzība”, kas tālāk centās glābt automašīnas šoferi un pasažieri.

Pretējā joslā braucošā Mercedes Benz vadītājs nav guvis smagas traumas, bet pasažierei ir lauzta roka. Šobrīd uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Pērn visa gada laikā Tukuma novadā satiksmes negadījumos bojā gājuši seši cilvēki. Šogad pilsētas melnā statistika jau sasniegusi pagājušā gada līmeni.

Tikmēr ceļu policija aicina ievērot ceļu satiksmes noteikumus – nekas tāds nebūtu noticis, ja autovadītājs elementāri tos ievērotu.

Video

Save

Save

Save
2 komentāri