Komentāri

Šodien pēcpusdienā uz Daugavpils šosejas, ceļa posmā starp Koknesi un Jēkabpili, autovadītāji kļuva par lieciniekiem traģiskai avārijai. Kāds mikroautobuss nobrauca no ceļa un sāka mest kūleņus. Rezultātā automašīnas vadītāja durvis atradās labu gabalu no paša spēkrata, savukārt abi tajā esošie cilvēki, kā vēsta likumsargu informācija, bija izmesti no automašīnas un gulēja ceļmalā.

Vienam no viņiem – aptuveni 32 gadus vecam vīrietim, kurš bija vadījis auto, mediķi konstatēja nāvi, savukārt otru – 1971. gadā dzimušo pasažieri nogādāja slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā strādāja daudzi policisti, kuri centās atrast pierādījumus, kas palīdzētu avārijas izmeklēšanā. Tika pieļauts, ka autovadītājs pie stūres vienkārši iemidzis, tāpēc nobraucis no ceļa.

Bankas ”Citadele” apstiprināja, kā avarējusī ir viņu inkasācijas automašīna un bojāgājušais līdz ar to – viņu darbinieks. Plašāku informāciju bankas pārstāvji par notikušo šobrīd nesniedz.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl