Komentāri
Traģiska avārija Kocēnu novadā – iet bojā motorollera vadītājs
Foto: Pete/Flickr

Kocēnu novada Kocēnu pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums ar traģiskām sekām – kāds 35 gadus vecs vīrietis, vadot motorolleru Yamaha Mejesty 125, nobrauca no ceļa braucamās daļas, apgāzās un gāja bojā, informē Valsts policija.
Negadījums noticis autoceļa Matīši–Bērzaine–Rubene 13 kilometrā.

Kopumā pagājušajā diennaktī tika reģistrēti 23 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gājuši bojā divi cilvēki, savukārt cietuši ir trīs cilvēki. Otrs letālais negadījums noticis Kārsavā – tur ātrvilciens uzbrauca gājējai – kādai 27 gadus jaunai sievietei.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl