Komentāri

Piektdienas rītā uz vairākām stundām bija bloķēta satiksme Rīgā, Jūrmalas gatvē, kur notikusi nopietna, frontāla vieglā automobiļa un autobusa sadursme. Reportāža no notikuma vietas, aculiecinieku uzņemti kadri no glābšanas operācijas un versijas par traģiskās avārijas iemesliem – lasi un skaties šeit!

Dažas minūtes pēc desmitiem no rīta Jūrmalas gatvē atskanējis sprādzienam līdzīgs troksnis. Netālu no sabiedriskā transporta pieturas kāds no Piņķu puses braucošs vieglais automobilis frontāli ietriecies pasažieru autobusā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāki notikušā aculiecinieki, tuvējo autoservisu darbinieki un vienkārši nejauši garāmgājēji, steigušies uz nelaimes vietu, lai kā palīdzētu līdz nepazīšanai samīcītā auto pasažieriem. Tikai brīdi vēlāk, sirēnām skanot, ieradušies arī glābēji un mediķi.

Glābšanas dienesta vīriem, lai atbrīvotu vissmagāk cietušo vīrieti, līdz nepazīšanai samīcīto auto, nācies graizīt gandrīz pusstundu.

Diemžēl pāris stundas pēc notikušā visnopietnāk ievainotais vīrietis slimnīcā miris. Bojāgājušais ir pazīstamais arhitekts Matīss Mailītis. Abi viņa vadītajā automobilī sēdošie pasažieri – kāds jauns vīrietis un 29 gadus veca sieviete – šobrīd atrodas Rīgas Austrumu slimnīcas Reanimācijas nodaļā.

Foto

Tāpat pāris stundas pēc avārijas slimnīcā nogādāts arī kāds divus gadus vecs bērns, avarējušā autobusa pasažieris, kuram veselības problēmas sākušās jau pēc atgriešanās mājās. Visticamāk, tās saistītas ar negadījumā gūtu smadzeņu satricinājumu.

Notikuma vietā sastaptais Rīgas satiksmes šoferis, kurš pēc pieredzētā ir šoka stāvoklī un atturas no sarunas kameras priekšā. Vīrietis gan atklāj, ka acumirkli pirms nelaimes izbraucis no pieturas, ieskatījies atpakaļskata spogulī, lai pārliecinātos par pasažieru drošību, kad negaidīti sajutis spēcīgo triecienu – no kurienes pretējā joslā uzradies vieglais auto, viņš nezina.

Traģiskās avārijas izmeklēšana šobrīd uzticēta Valsts policijas darbiniekiem. Pēc notikuma vietas apskates izmeklētāji pieļauj, ka vieglais automobilis pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl