Komentāri

Piektdienas rītā uz vairākām stundām bija bloķēta satiksme Rīgā, Jūrmalas gatvē, kur notikusi nopietna, frontāla vieglā automobiļa un autobusa sadursme. Reportāža no notikuma vietas, aculiecinieku uzņemti kadri no glābšanas operācijas un versijas par traģiskās avārijas iemesliem – lasi un skaties šeit!

Dažas minūtes pēc desmitiem no rīta Jūrmalas gatvē atskanējis sprādzienam līdzīgs troksnis. Netālu no sabiedriskā transporta pieturas kāds no Piņķu puses braucošs vieglais automobilis frontāli ietriecies pasažieru autobusā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāki notikušā aculiecinieki, tuvējo autoservisu darbinieki un vienkārši nejauši garāmgājēji, steigušies uz nelaimes vietu, lai kā palīdzētu līdz nepazīšanai samīcītā auto pasažieriem. Tikai brīdi vēlāk, sirēnām skanot, ieradušies arī glābēji un mediķi.

Glābšanas dienesta vīriem, lai atbrīvotu vissmagāk cietušo vīrieti, līdz nepazīšanai samīcīto auto, nācies graizīt gandrīz pusstundu.

Diemžēl pāris stundas pēc notikušā visnopietnāk ievainotais vīrietis slimnīcā miris. Bojāgājušais ir pazīstamais arhitekts Matīss Mailītis. Abi viņa vadītajā automobilī sēdošie pasažieri – kāds jauns vīrietis un 29 gadus veca sieviete – šobrīd atrodas Rīgas Austrumu slimnīcas Reanimācijas nodaļā.

Foto

Tāpat pāris stundas pēc avārijas slimnīcā nogādāts arī kāds divus gadus vecs bērns, avarējušā autobusa pasažieris, kuram veselības problēmas sākušās jau pēc atgriešanās mājās. Visticamāk, tās saistītas ar negadījumā gūtu smadzeņu satricinājumu.

Notikuma vietā sastaptais Rīgas satiksmes šoferis, kurš pēc pieredzētā ir šoka stāvoklī un atturas no sarunas kameras priekšā. Vīrietis gan atklāj, ka acumirkli pirms nelaimes izbraucis no pieturas, ieskatījies atpakaļskata spogulī, lai pārliecinātos par pasažieru drošību, kad negaidīti sajutis spēcīgo triecienu – no kurienes pretējā joslā uzradies vieglais auto, viņš nezina.

Traģiskās avārijas izmeklēšana šobrīd uzticēta Valsts policijas darbiniekiem. Pēc notikuma vietas apskates izmeklētāji pieļauj, ka vieglais automobilis pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu.

Video

Lasi vēl