Traģiskā avārijā Dobeles pusē iet bojā jauna sieviete; trīs jaunieši ievainoti

Pievienot komentāru
Traģiskā avārijā Dobeles pusē iet bojā jauna sieviete; trīs jaunieši ievainoti
Foto: F Delventhal/Flickr

Otrdienas pievakarē netālu no Dobeles noticis smags ceļu satiksmes negadījums, kurā gājusi bojā jauna sieviete, bet vēl trīs jaunieši nonākuši slimnīcā.

Ap pusseptiņiem vakarā citkārt klusajā nostūri pie Parūķu pieturas atskanējis negaidīts, skaļš blīkšķis. Lēzenajā līkumā no ceļa nobraucis kāds Audi A4, kurā atradušies četri jaunieši.

Redzot šaušalīgo ainu, nelaimes vietā piestājuši vairāki garāmbraucēji. Atsteigušies arī tuvējo māju iedzīvotāji. Neko daudz palīdzēt gan klātesošie nevarēja.

Tikai pēc piecām minūtēm notikuma vietā ieradusies pirmā mediķu brigāde un glābšanas dienesta vīri. Šajā gadījumā bez viņu palīdzības izkļūt no sadragātā spēkrata nevarēja trīs no četriem auto sēdošajiem jauniešiem.

Neskatoties uz ārstu centieniem, jau slimnīcā jaunā sieviete mirusi. Savukārt glābēji un mediķi notikuma vietā turpinājuši cīņu par pārējo trīs jauniešu dzīvībām.

Septiņpadsmit, astoņpadsmit un deviņpadsmit gadus vecie puiši vēlāk nonākuši dažādās galvaspilsētas slimnīcās. Vairākiem no viņiem priekšā garš atlabšanas posms.