Komentāri

Ik dienu televīzijā, radio un internetā skatāmas un klausāmas neskaitāmas reklāmas kampaņas, akcijas un stāsti, kuros cilvēki tiek mudināti būt vērīgiem un uzmanīgiem dzelzceļa tuvumā, taču melnā statistika ir nepielūdzama un pierāda, ka cilvēki izturas vienaldzīgi pret savu drošību. Vakar uz sliedēm dzīvību zaudējuši divi cilvēki.

Pasažieru elektrovilciens Sigulda-Rīga vakar Inčukalna apkārtnē neilgi pēc tumsas iestāšanās ap pulksten pusastoņiem notrieca 69 gadus vecu sievieti, kura gāja bojā uzreiz pēc trieciena.

Pēc negadījuma uz laiku šajā posmā arī tika slēgta dzelzceļa satiksme. Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, Valsts policija šobrīd ir uzsākusi kriminālprocesu, taču pašreizējā informācija neliecina, ka būtu noticis kāds noziedzīgs nodarījums un, visticamāk, pakļuvusi zem vilciena veselības problēmu dēļ.

Foto

Savukārt vakar Klintaines pagastā, jau tuvāk pusnaktij, uz dzelzceļa pārbrauktuves pie Alotenes stacijas iznāca 27 gadus vecs vīrietis, kuru notrieca preču vilciens.

Ja pirmajā gadījumā nav īstas skaidrības, kas sievietei noticis ar veselību, šķērsojot sliežu ceļus, tad otrs gadījums ir klajas vienaldzības paraugs – puisim galvā bijusi kapuce, bet ausīs austiņas. Viņš gribēdams nevarēja ne redzēt, ne dzirdēt tuvojamies vilciena sastāvu. Latvijas dzelzceļā saka, – pēdējo pāris mēnešu situācija ir dramatiska, bet kopumā ir vērojami arī uzlabojumi.

Video

Lasi vēl