Komentāri

Piektdienas rītā galvaspilsētas sirdī traģiskā negadījumā gājis bojā kāds tūrists no Šveices. Ko, šķetinot notikušo, atklājuši policisti?

Agrā piektdienas rītā pie vienas no Vecrīgas viesnīcām Vaļņu ielā bija manāma milzu rosība – neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsti, policisti un vairāki satraukti aculiecinieki. Kā izrādās, pie ēkas atrasts kāds vīrietis, kurš, visticamāk, piedzīvojis kritienu no astoņu stāvu augstuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd par tūrista bojāeju ierosināts kriminālprocess un likumsargi nozīmējuši vairākas ekspertīzes, lai pārliecinātos par precīziem nelaimes apstākļiem. Vismaz pagaidām nav konstatētu faktu, kas liktu domāt, ka noticis noziegums. Visticamāk, traģiskajā negadījumā vainojams krietni pār mēru izdzertais alkohols un piedzīvojumu kāre.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl