Traģēdijā uz Bauskas šosejas cietuši Latvijas, Vācijas un Polijas pilsoņi

3 komentāri
Traģēdijā uz Bauskas šosejas cietuši Latvijas, Vācijas un Polijas pilsoņi
Foto: Ekrānuzņēmums

Smags satiksmes negadījums trešdienas rītā uz Bauskas šosejas – tajā cietuši septiņi cilvēki, no kuriem viens gājis bojā.

Starp cietušajiem bijuši Vācijas un Polijas pilsoņi, kā arī ģimene no Latvijas. Bojā gājis 50 gadus vecs vīrietis, bet seši guvuši smagas traumas un nogādāti slimnīcā.

Policija noskaidrojusi, ka mikroautobuss ar Polijas numuru nezināmu iemeslu dēļ ir iebraucis pretējā braukšanas joslā, izraisot sadursmi ar diviem citiem automobiļiem, no kuriem viens bijis ar Vācijas numuru, bet otrs no Latvijas.

Foto:

Pēc informācijas saņemšanas 30 minūšu laikā tika hospitalizēts viens pacients. Divi no cietušajiem ir ārvalstu pilsoņi no Vācijas un Polijas. Vācijas pilsonim ir vieglākā trauma un viņš ticis atlaists mājās, savukārt Polijas pilsonis atrodas intensīvās terapijas nodaļā ar vidēji smagu traumu.

Vissmagāk cietusi ģimene no Latvijas – 1979. gadā dzimusi sieviete hospitalizēta neiroķirurģijas nodaļu, bet 1976. gadā dzimis vīrietis un 2001. gadā dzimis pusaudzis nogādāti intensīvās terapijas nodaļā un viņu stāvoklis vērtējams kā ļoti smags. Zēnam, kuram ir nopietna galvas trauma, ir veikta operācija.

Video: