Komentāri

Arī laikus pamanītas uguns liesmas var pārvērsties nenovēršamā un postošā nelaimē. Saulkrastos ugunsgrēkā pamatīgi cietusi kāda privātmāja, bet, glābjot īpašumu, smagi cieta un gāja bojā kāds nejaušs aculiecinieks.

Gleznainā vietā, pašā jūras krastā, pirmdienas vidū liesmas pārņēma kādu divstāvu privātmāju. Lai arī sākumā licies, ka uguni izdosies nodzēst pašu spēkiem, beigu beigās nācies saukt ugunsdzēsējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Pie mājas bija sanākuši tuvākie kaimiņi un viņu starpā nenorima sarunas par ugunsdzēsēju darbu. Sieviete, kas dzīvoja nu jau liesmu izpostītajā mājā, ar asarām acīm noskatījās, kā viņas dzīvesvieta pārvēršas gruvešos.

Jau vēlāk ugunsdzēsēju mašīnas notikuma vietā piebrauca viena pēc otras, gaidot savu kārtu, lai iesaistītos dzēšanas darbos. Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve izprot cilvēku sirdssāpes un bažas, tomēr ugunsdzēsēji darīja visu, lai uguns liesmas nodzēstu un glābtu ēku.

Pirmā notikuma vietā ieradās Saulkrastu glābēju brigāde, bet kā nākamie tuvākie uz ugunsgrēku devās ugunsdzēsēju brigāde no Čiekurkalna. Līdz ar to jārēķinās ar zināmu laika posmu, kamēr glābēji var ierasties. Pēc dzēšanas darbiem ugunsdzēsēju pienākums ir auto ūdens cisternu uzpildīt, jo nekad nav zināms, kad būs jādodas uz nākamo izsaukumu.

“Pēc sākotnējās informācijas tiešām izskatās, ka ugunsdzēsējiem bija problēmas ar ūdens atrašanu, jo tuvākajam hidrantam nebija iespējams atvērt hidranta vāku. Tas nozīmē, ka ūdens apsaimniekotājs nebija uzturējis hidrantu darba kārtībā, kas ir viņa pienākums. Līdz ar to ūdens tika ņemts gan no jūras, gan arī pievests no attālākas vietas, kas bija aptuveni pusotra kilometra attālumā,” stāsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste.

Savu dzīvību svešas mājas dēļ ziedoja kāds vietējiem zināms kungs vārdā Dainis. Pie mājas sapulcējušies ļaudis līdz galam nespēj noticēt, ka vīrietis miris. Vēl šodien esot redzēts un atņēmis sveicienus.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl